Chystáte se vyrazit na rodinnou dovolenou a již nyní si sepisujete seznam úkolů, které musíte před odjezdem zařídit? Na svůj seznam byste rozhodně měli přidat i sjednání cestovního pojištění.

Předcházejte komplikacím

Na dovolené se může pokazit mnoho věcí. Kromě nepovedeného počasí, zpožděného letu či ztráty zavazadel je nutné připravit se i na případné úrazy. Zatímco počasí ani zpoždění spojů neovlivníte, sjednáte-li si on-line cestovní pojištění, můžete odjet na dovolenou s vědomím toho, že v případě úrazu o vás bude dobře postaráno a nebudete muset lékařské ošetření platit ze své kapsy.

Sestrojte si balíček pojištění na míru

K cestovnímu pojištění si můžete přidat různá připojištění a vytvořit si tak balíček na míru. Bojíte se o svá zavazadla? Pojistěte si je také. Máte již předešlé zkušenosti se stornem zájezdu? Tentokrát si tuto možnosti pojistěte. Rádi se na dovolené věnujete sportovním aktivitám? I to zahrňte do svého pojištění.

Asistenční služba vám pomůže v případě nouze

Neovládáte jazyk? Nevíte, kde se nachází nejbližší zdravotnické zařízení, nebo potřebujete pomoci při komunikaci s lékařem? Ve všech těchto situacích se můžete obrátit na asistenční službu, která vám pomůže s tlumočením a řadou dalších věcí. Přestože jedete na svou dovolenou pouze se svou rodinou, asistent na telefonu bude v případě nouze vaší pravou rukou.
Nezapomeňte si před každou zahraniční dovolenou sjednat cestovní pojištění. V případě potřeby vám totiž ušetří opravdu mnoho starostí a financí. Rozhodně se nespoléhejte pouze na kartičku pojištěnce. K pojištění na cesty si navíc můžete přidat i mnoho druhů připojištění, například storno zájezdu nebo ztrátu zavazadel. Cestujte bez zbytečných starostí a užijte si každou rodinnou dovolenou naplno.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *