Řecko je pestrou zemí, kde si každý najde kousek krásna pro sebe. Dovolená Řecko může zahrnovat pobyty all inclusive, s polopenzí nebo bez stravy. Ubytujete se v hotelu, bungalovu či v apartmánech.

Řecko nabízí turistům nejen příjemné teplé podnebí, ale také modré moře a pohodu. Zaletět si můžete na ostrov Korfu, Zakynthos, Krétu, na romantický Santorini nebo Rhodos se starobylými památkami.

Rhodos – místo pro milovníky přírody, historie, vodních sportů

Dovolená Rhodos je určena pro osoby, které hledají odpočinek, adrenalin i perfektní využití volného času. Ostrov Rhodos se vám zalíbí v každém věku. Klidně se sem můžete vypravit několikrát a stále budete mít mnoho zákoutí na obdivování. Dovolené na Rhodosu vám pomůže objevovat stále nové pláže, procházet uličky Starého města, vydat se na výlety nebo si užívat klidu u moře. Rhodos je nejslunečnějším řeckým ostrovem a nechybí na něm pověstná řecká pohostinnost ani pořádná noční zábava.

Na Rhodosu můžete relaxovat na plážích s jemným pískem, odkud je pozvolný vstup do moře. Není nouze ani o oblázkové pláže a průzračné moře určené k potápění a provozování jiných  vodních sportů.

Centrem ostrova je hlavní město Rhodos. Obklopují ho památky a historické hradby. Během proplétání uličkami Starého města si nezapomeňte plánek, který se vám bude určitě hodit. uliček je tu skutečně hodně. Staré město se dělí na Rytířskou čtvrť, kde naleznete středověké stavby a na Tureckou čtvrť, kde mají bazary, mešity a židovskou enklávu. Historické jádro zdobí dělové koule.

Last minute do Řecka potěší každého, kdo si chce vyrazit do turisticky velice populární destinace. Vaše dovolená v Řecku může mít díky last minute nabídkám příznivou cenu.Užijete si dobu naplněnou zážitky nejen od moře a antických památek, ale také skvělým jídlem, vínem a srdečnou atmosférou.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *