Cvičit doma nebo v posilovně? Prozradíme, kde se dřina vyplatí
Cvičit doma nebo v posilovně? Prozradíme, kde se dřina vyplatí

Každý touží po krásně pevné postavě, kterou se bude moct všude chlubit. Většina lidí chtěla být majitelem perfektní figury do letošního léta, ale mnohým to bohužel z nějakého důvodu nevyšlo. To, že jste nestihli do léta shodit nadbytečná kila, neznamená, že byste se o to měli přestat snažit. Vždyť svou postavou můžete ohromovat i v uzavřených plaveckých bazénech během podzimu či zimy! Pracujte tedy na své postavě i nyní. A abyste dosáhli požadovaných výsledků, poradíme vám, jestli se vyplatí cvičit doma před televizí nebo v posilovně s osobním trenérem.

Když čas je největší nepřítel

Cvičení doma před televizí se stalo poměrně populární, a to především z toho důvodu, že šetří čas. Do posilovny to má mnoho lidí daleko, někteří nechtějí platit za hodinu obrovské dřiny. Online videa na internetu jsou krátká mnohdy jen patnáct minut, jsou navíc zadarmo a lze je vykonávat během každé části dne.

Bohužel cvičení doma před televizí není dostatečné efektivní a účinné, mnohdy může i ublížit. Lidé cvičící doma před televizí většinou nedávají pozor na své dýchání a ani nevědí, jestli jednotlivé cviky cvičí správně. Častokrát si díky tomu přiženou nepříjemný úraz, který zakáže cvičení na hodně dlouhou dobu.

Raději v posilovně a pod odborným dohledem

Ideální tedy je, když budete cvičit v posilovně. Najděte si ten čas, zaplaťte si služby soukromého trenéra a hubněte rychleji a efektivněji. Samozřejmě k tomu, aby bylo cvičení efektivní, je nutné i správně jíst. Bez zdravého stravování nedosáhnete vysněné postavy, zpevněné postavy však nedosáhnete bez pravidelné návštěvy fitness centra.

A co vy? Najdete si hodinu třikrát či čtyřikrát týdně? Pokud ano, za pár měsíců budete mít takovou postavu, o jaké jste snili před letošním létem. Pamatujte, i v zimě můžete okouzlit svou zpevněnou postavou.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *