Když čas je největší nepřítel, aneb jak rychle a zdravě jíst
Když čas je největší nepřítel, aneb jak rychle a zdravě jíst

Rychlá doba nás dohání doslova k šílenství. Díky rychlosti, v níž žijeme, nestíháme správně jíst, což se podepisuje na fungování našeho organismu. Pokud jste unavení, pokud cítíte slabost a nesoustředíte se, je možná chyba ve vašem stravování, které je načase změnit. Nemusíte se však bát toho, že byste museli denně vařit několik hodin pět jídel, stačí, když do svého jídelníčku zahrnete takzvané complete food, což je nový pojem ve stravování, který označuje jedno balení pokrmu, které vám však dodá vše, co potřebujete ke správnému fungování.

Jak již bylo zmíněno, abychom správně fungovali, je nutné do svého těla dostat potřebné živiny a minerály. Jenže když nestíháme během dne jíst, nemůžeme ani správně fungovat. V současné době je čas naším největším nepřítelem, díky němu nestíháme zdravě jíst, nestíháme tedy podporovat náš organismus, jsme stále unavení a bez energie.

Pokud jste i vy člověkem, který potřebuje ke svému životu jídlo, jež lze rychle a snadno připravit v tak kvalitní formě, že v něm zůstanou minerály, vitaminy a jiné tělu prospěšné látky, poradíme vám.

Zakomponujte do svého jídelníčku complete food

O novém pojmu ve stravování jsme se již zmiňovali. Complete food je pokrm v jednom balení a zahrnuje vše, co tělo potřebuje ke svému správnému fungování. Za “complete food” lze označit například raw kaše, které nejsou tepelně upravovány či zpracovávány, tudíž se v nich zachovávají všechny makro i mikro elementy, vitaminy, minerály a jiné tělu prospěšné látky. Díky tomu, že tepelné zpracování nezabije všechny živiny, jsou živiny v pokrmu stále živé, proto se těmto kaším přezdívá “živé kaše”.

Právě raw pokrmy jsou to, co spasí každého člověka, který trpí hladovkou v rychle ubíhajícím světě. Raw kaše se připravují snadno a rychle, jenom se zalijí vodou. Připravit si je můžete kdykoliv a kdekoliv, vždy dodají tělu potřebné látky, které ho “nakopnou” ke správnému fungování.

Kde raw pokrmy zakoupím?

Raw pokrmy jsou nedílnou součástí nabídky firmy Vitagrass. Know-how společnosti spočívá v aktivaci semen a luštěnin klíčením, tím dochází k probuzení metabolismu semínek a zrní obohacené o superpotraviny. Zdravé kaše Vitagrass tak dodávají tělu všechny potřebné živiny, jež podporují správné fungování člověka a napomáhají i k potřebné detoxikaci těla.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..