Nepojištěná domácnost každý den poměrně dost riskuje
Nepojištěná domácnost každý den poměrně dost riskuje

Pokud procházíte životem bez odpovídajících pojistek, kličkujete tak na překážkové dráze a bohužel, nějaká nepříjemnost se může stát doslova každou chvilkou. Nebylo by jistě moudré otálet nebo dlouze zvažovat, jestli tu nebo onu formu pojištění vůbec potřebujete. Pro automobil jde totiž o povinnost, ale žádné povinné pojistky pro domácnosti ze zákona nejsou, tedy alespoň zatím. Je jen na majiteli nemovitosti, jak se sám rozhodne – ale bylo by chybou myslet si, že nesjednáním smlouvy teď nějak šetříte.

Komplexní smlouva může zahrnovat víc pojistných ochran

Když se pojistíte u jednoho subjektu proti více hrozbám, rozhodně jde o moudré řešení. Už jenom proto, že pojištěná domácnost je teprve prvním dílkem pomyslné skládačky, byť také velmi důležitým.

Když se ale dá taková pojistka sjednat velmi jednoduše, dokonce i přes internet, odpadá návštěva kamenných poboček a dlouhé diskutování nad různými paragrafy a výší měsíční nebo roční platby. Taková věc přece stojí spoustu času a především nervů, tudíž si ji jistě každý rád odpustí.

Komplexní smlouva může zahrnovat víc pojistných ochran
Komplexní smlouva může zahrnovat víc pojistných ochran

Přitom k podobné nabídce se připojuje automaticky i takzvané pojištění proti blbosti. Jistě víte, o čem je zrovna řeč, jde totiž o novinku posledních let, díky níž se nemusíte v supermarketu bát, že vaše dítě rozbije nějakou drahou věc. Platí celosvětově, má vysoké pojistné limity a je vlastně jednoduché.

Dohoda je na světě už za pár minut

Pojistit si domácnost online, to rozhodně nemusí být záležitost na celé odpoledne. Spíše budete mít vyřízeno už za pár okamžiků, protože administrativa rozhodně není nijak pestrá nebo široká, je třeba zadat pouze nejnutnější kontaktní údaje plus výměru vašeho bytu či domu.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..