Greyerbaby / Pixabay

Jaké oblečení pro ženy bude letos trendy?  Předpovědi naznačují, že se letošní móda ponese ve znamení barev, květin, pruhů, jemnosti i extravagance – dominují jednoduché střihy. Pokud si pořídíte letní šaty, které budou celé poseté květy, budete úžasně moderní. Nesmíte zapomenout, že celý outfit dotvářejí výrazné doplňky jako sluneční brýle, kabelky, ozdoby do vlasů, jemný šátek apod. Květen! Nejnádhernější měsíc v roce je tady – ideální čas na výměnu šatníku. A kde hledat inspiraci? Ve špičkovém internetovém obchodě answear.cz. Tak jaké šaty si letos vyberete – s výraznými pruhy, které lákají sluneční paprsky nebo průhlednou alternativu, případně pracovní eleganci?

Jak vybrat vhodnou kabelku?

Každá žena si bez kabelky připadá jako bez ruky. Jarní dámské oblečení a kabelky – neodmyslitelná kombinace. Výběr kabelek je obrovský, ale která bude pro nás ta nejvhodnější? Než se vydáme na nákupy, je dobré si promyslet pár věcí.  Na jakou příležitost kabelku potřebujeme, zvážit proporce těla a rozměry kabelky, popřemýšlíme o barvě, také se zajímáme o trendy s ohledem na cenu. Moderní kousek nádherně oživí styl, oceníte i originální tašku, kterou vynosíte několik let po sobě. Pochopitelně rozhoduje rozpočet, a pak už jen záleží na vás, či si objednáte kabelku podle poslední módy, nebo takovou, která se neokouká.

Elegantní lodičky versus praktická elegance

Stylové baleríny jsou ohromně pohodlné, ale nikdy nám nemohou nahradit lodičky na vysokém podpatku. Stačí se podívat na stránku v eshopu s lodičkami a dech se tají. Ty nádherné střihy a svěží barvy. Stále jsou módní základní odstíny barev – hnědá, zelená, modrá, červená a černá. Dominují na pultech lodičky s klasickou a kulatou špičkou. Velmi moderní je červený spodek, značka Loboutin má dokonce patent na červenou podrážku.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *