Těšíte se na dovolenou a už pomalu balíte kufry? Kromě oblečení, hraček a dalších potřebných věcí rozhodně nesmíte zapomenout na řádné cestovní pojištění! Nezáleží na tom, jestli vyrážíte do hor, na poznávací zájezd, nebo k moři. Nikdy nevíte, co se přihodí. Poradíme vám, kde sjednáte pojištění nejvýhodněji a snadno!

Na co si musíte dát při výběru pozor!

Cestovní pojištění si určitě musíte zařídit vždy – i třeba jen v případě, když vyrážíte za hranice České republiky na jeden den. Nechceme vás strašit – ale stát se může opravdu cokoliv a nemusí to být vaše vina. Pokud dojde ke zranění, může to znamenat velké komplikace a značné finanční náklady, které ale s pojištěním snadno vyřešíte. Pokud vybíráte pojištění, je třeba si dát pozor zejména na výši krytí léčebných výloh. Čím vyšší je, tím lépe pro vás. Součástí pojistky by mělo být i úrazové pojištění, pokud cestujete na delší trasu letadlem, je vhodné si pojistit i zavazadla. Rodinné cestovní pojištění by mělo zahrnovat i pojištění odpovědnosti za škody a mělo by pokrývat i náklady doprovázející osoby v případě hospitalizace.

spokojenarodina.cz_online_ergo_cz_01

Nemusíte platit moc!

V současné době je výhodnější, když si pojistku sjednáte přes internet. Jednak je to rychlejší a při online sjednání nabízejí pojišťovny i různé bonusy. Skvěle vám v tomto případě pomůže online kalkulačka cestovního pojištění.

TIP: Velmi zajímavou nabídku přináší pojišťovna ERGO. Cestovní pojištění můžete mít již od 20 Kč na den! U ERGO sjednáte pojištění online a třeba i v den odjezdu. Podívejte se na otázky a odpovědi k cestovnímu pojištění a zjistíte, jak pojištění správně nastavit.

spokojenarodina.cz_online_ergo_cz_02

Na co nesmíte zapomenout

Pokud máte sjednáno cestovní pojištění, nezapomeňte si s sebou vzít kartičku, na které by mělo být uvedeno číslo asistenční služby. V případě problémů se s pojišťovnou spojíte a operátoři vám při řešení vaší situace pomohou. Měli byste být připraveni si drobná zranění ošetřit – zabalte si s sebou i cestovní lékárničku.

spokojenarodina.cz_online_ergo_cz_nahledovy

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

1 komentář

  1. Já doporučuji cestovní pojištění odsud http://www.ervpojistovna.cz/cs/cestovni-pojisteni 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..