I pánové mohou oslnit na první pohled. Poradíme, co si vzít
I pánové mohou oslnit na první pohled. Poradíme, co si vzít

Dnes se oblečení přikládá velký důraz. Žijeme v době, kdy všechny hodnotíme na základě kritérií, která máme stanovena díky sociálním sítím. Dalo by se říct, že první dojem se odvíjí od toho, co má člověk na sobě. Opět se tedy ukázalo, že přísloví, které tvrdí, že šaty dělají člověka, je pravdivé. Zatímco ženy velice dbají na to, co mají na sobě, pánové si většinou obléknou to první, co vidí. Nehledí na t o, jestli jsou to tepláky nebo plavky, zkrátka si oblečou to první, na co sáhnou. Díky této neopatrnosti a nezájmu však nikdy nevykouzlí dobrý první dojem. Pokud však chcete vykouzlit dobrý první dojem, poradíme, co si vzít na sebe.

Dobrý první dojem se většinou chce vykouzlit tehdy, kdy míříte na první rande. Také je nutné vytvořit dobrý první dojem na obchodní schůzce, která vám může ovlivnit vaši budoucnost. Podívejme se tedy na to, co na sebe, abyste vždy dobrý první dojem udělali.

S košilí nikdy nic nepokazíte

Ať už míříte na kávu s přáteli, na první rande nebo na obchodní schůzku, pamatujte si jedno pravidlo, a sice košilí nikdy nic nepokazíte. Košile jsou dnes označovány za nestárnoucí a nadčasový kousek, který vždy bude moderní, a to v jakékoli podobě. Zatímco vypasované, čistě bílé košile jsou vhodné na obchodní schůzku, kárované košile s tričkem jsou to nejlepší, co si můžete vzít na pivo s přáteli. Na první rande si můžete obléknout džínovou košili nebo například košili se záplatami na loktech.

Dle konkrétní schůzky se vždy rozhodněte, s čím budete košili kombinovat. Zatímco obchodní schůzka si žádá kalhoty (mohou být i moderní kárované kalhoty), posezení u piva s přáteli si žádá obyčejné rifle či šortky.

Svetr je ztělesněná elegance

Pokud chcete na první schůzce, ať už to je schůzka s kýmkoliv, zazářit, oblékněte si svetr. Ten je možné kombinovat s čímkoli, nejlépe však uděláte, pokud ho zkombinujete s kalhotami a polobotkami či kotníkovými botami. O svetru se říká, že je to ztělesněná pánská elegance, proto neváhejte a oblékněte si právě ho.

Zmiňované módní trendy a mnohé další unikátní kousky, s nimiž uděláte dobrý dojem, naleznete na webu lkshop.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..