Thank You Box Chocolates  - mstlion / Pixabay

S dárky pro muže to nebývá snadné. „Co jim tak darovat?“ ptáme se sami sebe pokaždé, když bychom jim darovat něco měli. Důvodů k obdarování je přitom celá řada. Vánoce, narozeniny, výročí… A inspirace se mnohdy nedostává.

Co darovat muži? Angelina Jolie Bradu Pittovi svému času darovala motorku Harley Davidson. Že na ni nemáte? Tak hodinky? Ty jste mu zřejmě již darovali. Kravatu? Těch asi má plnou skříň. A stejně je nenosí. Ponožky? Na ty raději zapomeňte. Parfém? Bude se mu ale líbit? Tričko s nějakým vtipným nápisem? Ne každý je z nápisů nadšený. Není to jednoduché, že?

Vycházejte ze zájmů obdarovaného

Co se obdarování blízkých týče, těžko se radí někomu, koho neznáme. A z toho vycházejte. Ze zálib obdarovaného. Je váš blízký rozeným dobrodruhem? Darujte mu nějaký adrenalinový zážitek. Skok padákem, let v balonu, nebo projížďku ve Ferrari. Máte v rodině nadšeného čtenáře? Ten zajisté nepohrdne pěknou knížkou. Raději ho ale vyzpovídejte, která by se mu zamlouvala. Abyste mu zkrátka kápli do noty.

Dárková balení piva

Má váš tatínek, partner nebo dědeček rád pivo? Tak mu darujte třeba nějakou degustační sadu. Na e-shopu domaci-pivoteka.cz jich najdete spoustu. Hoden obdarování je třeba dárkový ochutnávkový balík dvaceti parádních speciálních piv různých značek. Tato dárková balení piva navíc velmi dobře vypadají. A nemusíte zůstávat jen u piva. V nabídce najdete i zajímavé půllitry. Ty navíc můžete opatřit vlastním textem. Jako dárek pro dědu pivaře přímo ideální, nemyslíte?

Připravte dárkový koš

Skvělý dárek pro tatínka může být i dárkový koš s delikatesami. Ty jsou zase vhodné pro gurmány. A pokud si nevyberete z nabídky, můžete si takový koš připravit sami. Zkrátka si vyberete dobroty a pochutiny, na které váš blízký nedá dopustit, a ty naservírujete do nějakého pěkného košíku. Milovníka vína pak samozřejmě neurazíte lahvinkou.

A když skutečně budete tápat, pokuste se obdarovaného nenápadně vyzpovídat. Nebo se ho přímo zeptat, co by si přál. A doufat, že neodpoví NIC.

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..