Woman Girl Slimming Blue Jeans  - oleg_mit / Pixabay

Krása a zdraví jsou odjakživa spojené i s pěknou postavou, kterou se snaží docílit nejeden z nás. Bohužel většina takových snah končí pouze nekonečnými a někdy až drastickými dietami, kvůli kterým často přiberete pouze kila na víc. Existují ale ověřené doplňky stravy, se kterými můžete konečně opravdu zhubnout.

Skvělý pomocník při hubnutí

Z hubnout nějaká ta kila navíc je snem nejen většiny žen, ale i mužů. Nemá však smysl své tělo pumpovat nesmyslnými přípravky od různých šarlatánů, kteří slibují nedosažitelné výsledky. Mnohem lepší volbou jsou přírodní produkty, které se běžně vyskytují v rostlinách či živočišných produktech.

Jedním z nich je i karnitin. Ten se během let stal velmi oblíbeným nejen mezi neúspěšnými dietáři, ale i milovníky fitness či bodybuildingu. S jeho pomocí je totiž možné dosáhnout mnohem lepších výsledků, a to především díky jeho pozitivním účinkům na metabolismus, který tak dokáže lépe štěpit a odbourávat přebytečné tuky.

Tip pro čtenáře: Jestliže hledáte opravdu všestranný doplněk stravy, který podpoří vaše zdraví, pomůže vám zbavit se přebytečných kil či dosáhnout vyššího výkonu napříč sporty, je jím zaručeně L-karnitin, který užívají lidé již desítky let.

Doplněk stravy, který se dokáže vypořádat i s neplodností

Karnitin má i spoustu dalších účinků, ze kterých můžete při jeho pravidelném užívání profitovat. Podle jedné z posledních studií totiž dokáže předcházet nebo částečně řešit mužskou neplodnost, která je v současnosti stále větším problémem.

Pomoci vám může i s:

  • bolestí kloubů,
  • cukrovkou,
  • prevencí srdečních onemocnění,
  • zlepšením krevního oběhu,
  • podporou imunitního systému,
  • lepší funkcí mozku.

Jak by se měl karnitin užívat?

Jak to bývá, s kreatinem ani jinými látkami byste to neměli přehánět. Vždy se tedy držte doporučeného dávkování. K hubnutí jsou však potřeba i další vitamíny a minerály, a to zejména chrom, který snižuje míru glukózy v krvi. Právě proto je vhodné užívat karnitin s chromem v tabletách od českého výrobce NATURVITA. Abyste dosáhli kýžených výsledků stačí, když budete denně užívat 1 až 2 tablety. Tento přípravek lze zakoupit na stránkách Gigalekarna.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.