Najít dárek, s nímž překvapíte děti, může být někdy pořádný oříšek. I když se vám podaří v obchodu ukořistit tu nejmodernější hračku, nemusíte se vždy trefit do černého. Překvapivě můžete často zabodovat i s mnohem obyčejnějšími dárky, které by vás na první pohled nezaujaly. Proto jsme si pro vás připravili čtyři tipy na dárky, jež byste zaručeně měli připsat na svůj seznam.

1. Jednoduché dřevěné hračky

V posledních letech se těší velké oblibě dřevěné hračky, s nimiž si hrají menší i větší děti. Vybírat můžete z opravdu pestré škály hraček, které mají buď podobu jednotlivých postaviček, nebo skládaček. Kvalitní dřevěné hračky nabízí například značky New Classic Toys a Little Dutch.

2. Dekorace do dětského pokoje

Darovat můžete i dekorace do dětských pokojíčků, kam spadají nejen různé doplňky, ale i bytový textil a dětské povlečení. Fantazii se meze nekladou, díky čemuž můžete vybírat z široké škály dárků od samolepek až po doplňky do pokojíčku v celé řadě barev a motivů.

3. Tvoření pro děti

Téměř každé dítě potěší kvalitní sada pro tvoření, s níž mohou popustit uzdu svojí fantazii. Zajímavé tvoření pro děti různého věku nabízí i značka Djeco, u níž narazíte na stavění z dřívek, puzzle, tvorbu náramků či koláže z plsti. Možnou alternativou jsou i značky Janod či MiDeer, které nabízí různé skládačky či hry pro rozvoj dovedností i těch nejmenších dětí.

4. Praktické dárky

S praktickými dárky potěšíte nejen děti, ale i jejich rodiče či rovnou sebe samotné. Velké oblibě se těší například úložné boxy na hračky či dětská svítidla. Zajímavé produkty nabízí značka 3 Sprouts, jež je známá především svým jednoduchým a zároveň nápaditým designem. V její nabídce tak narazíte na skládací přepravky, úložné boxy, koše na prádlo, organizéry či stojany na knížky.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *