Chicken Meat Spices Preparation  - NikkkOO / Pixabay

Když se řekne potraviny z farem, obvykle si představíme farmářské trhy nebo jiné venkovní akce. V supermarketech  a klasických obchodech bývá jejich nabídka velmi skromná, a výběr nedostatečný. Ovšem pokud víte, jak na to, můžete si dopřát kvalitní čerstvé potraviny od tuzemských chovatelů a farmářů opravdu každý den.

Naším tipem je Farma u Ivušky, zajišťující rozvoz potravin v jižních Čechách. Najdete ji v Táboře, v blízkosti autobusového nádraží. Nabízí vše pouze od malých farmářů a v té nejlepší jakosti. A co je k mání?

Pochutnejte si skutečně zdravě

Mezi typické farmářské produkty patří maso a uzeniny. Zatímco dřív měla každá vesnice svého poctivého řezníka, dnes se běžná nabídka omezuje jen na chuťově univerzální produkty bez jakékoliv invence. Chcete se zakousnout do šťavnaté klobásy, pochutnat si na stehýnku správně krmeného kuřete apod.?

Farma u Ivušky nabízí právě takové farmářské výrobky. Jde o čistě rodinný projekt, jehož záměrem je přinést do vašich domácností stejnou kvalitu potravin i rodinnou atmosféru obchůdků, jaké si pamatujete z časů našich babiček.

České produkty i zahraniční delikatesy

I když vám tento obchůdek a rozvoz potravin Táborsko a jižní Čechy nabízí především speciality od českých producentů (zeleninu, ovoce, sýry, mléčné výrobky, pečivo, produkty zdravé výživy apod.), nechybí ani to nejlepší ze zahraničí. Milujete olivy, tuňáka nebo exotické superpotraviny? I to tady najdete.

Největším lákadlem jsou však určitě již zmiňované farmářské produkty. Mezi drůbeží, krmenou poctivými surovinami a chovanou v přirozeném prostředí, a tou z velkých slepičáren, je totiž opravdu nebetyčný rozdíl. A to co do kvality masa, i co do chuti. Přijďte si vybrat do Farmy u Ivušky nebo si jen tak popovídat s přívětivými prodavačkami a prohlédnout si nabídku. Udělejte zážitek z nákupu i ze samotné přípravy jídla díky poctivým surovinám. Uvidíte, že to stojí za to.

Chili Bell Pepper Broccoli - ugglemamma / Pixabay
ugglemamma / Pixabay
Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..