girls, swimming, splashing

V těchto vedrech vás asi nenapadne přemýšlet nad zastřešením bazénu. Mějte ale na paměti, že za několik týdnů nastane chvíle, kdy vám zastřešení zpříjemní podzimní koupání. Jelikož celý proces instalace zabere nějakou chvilku, není na škodu začít s realizací už nyní.

Jak vybrat zastřešení bazénu?

Zastřešení bazénu slouží i k tomu, aby vám do vody nepadal nepořádek, takže samozřejmě si jej můžete pořídit hned. Existuje mnoho druhů a každý typ má nějakou předností. Zastřešení zajistí, že voda jen tak nevychladne a bude stále čistá. Bazénová zastřešení ovšem slouží i pro zajištění bezpečnosti u bazénu. Například terasové zastřešení se instaluje v podobě modulů, které se spojí a vytvoří víceúčelovou kompaktní plochu, jako je terasa. Krytina brání pádu předmětů, lidí i zvířat do bazénu. Jedná se o uzamykatelnou minimalistickou aretaci, která je chráněna užitným vzorem.

Bazénové zastřešení – výběr

Velmi oblíbená jsou bazénová zastřešení v podobě prosklené. Jedná se o různé kupole, stříšky, jež jsou průhledné. Můžete je otevřít najednou i zčásti, takže když například začne pršet, budete pod krytou částí. Toto samozřejmě oceníte i v zimě, kdy budete chráněni před velkým chladem. Zastřešení se samozřejmě dají aplikovat na bazény foliové do země, přelivové, skimmerové. Můžete si i vybrat, zda chcete jednostrannou, nebo oboustrannou kolejnici. Velký výběr je i v designu, zvolíte si jak minimalismus, tak i mohutnější konstrukci.

Zastřešení bazénu je i estetickou záležitostí. Pokud preferujete minimalismus, stačí vám něco decentního, zdobnější variace dodá vaší zahradě více romantického nádechu. A co takhle elektronický posuv bazénového zastřešení? Jde o komfortní manipulaci se zastřešením, dnes navíc systémy fungují na solární napájení, což je efektivní právě během sezóny. A abyste se nedohadovali, můžete s jedním zařízením spárovat neomezený počet dálkových ovládání dle vaší libosti.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *