zahradní stanyUvažujete o tom, že si pořídíte párty stan? Pokud ano, nemusíte nutně zůstat jenom u těch nejmenších variant, které jsou 3×3 metry. Stejně tak není nutné vybírat z těch úplně největších, kam se naopak řadí taková řešení, která jsou rozměrově spjata například s desítkami metrů čtverečných využité plochy. Dnes je tedy 3x6m party stan jedním z nejlepších řešení na trhu. A my vám řekneme, proč tomu tak je.

Dokonalé zázemí pro různé typy událostí

Podívejme se společně také na to, kdy můžete vlastně zahradní stany od Kokiskashop využít. Možností je v daném ohledu více než dost a tak záleží jenom na tom, jaké máte požadavky konkrétně vy sami. Pokud se zaměříme na segment soukromý, je ideálním využitím možnost především na vaší zahradě. Zde můžete vytvořit zázemí při různých narozeninových oslavách, nebo třeba při rodinném grilování. Máte tak jistoty spojené s tím, že díky tomu své hosty ochráníte třeba před:

  • Sluncem
  • Deštěm
  • Větrem

Stejně tak je možné využití daného řešení i na dalších místech, jako jsou různé prezentace, veletrhy, nebo celá řada dalších různých slavností, kam toto řešení přijde maximálně vhod. I to je důvod, proč ho zvolit.

Ukotvení kdekoliv

Je jedno, kde konkrétně chcete daný altán využívat, jelikož dnes jsou možnosti skutečně obsáhlé. Prioritou je třeba vaše zahrada, ale problémem není ani jakýkoliv jiný podklad. Ten může být ni pevný, pouze je třeba zajistit dostatečné ukotvení, které přispívá k celkové stabilitě altánu a zvyšuje tak jeho všechny ochranné vlastnosti.

3x6m party stan potěší svou nízkou cenou

Dalším důvodem, na který nesmíme zapomínat, to je určitě jeho cena. Nejenom, že vás zaručeně nadchne ta standardní, tedy cena ceníková. Stejně tak si můžete být jisti také tím, že vás nadchnou i párty stany 3x6m akce z Kokiskashopu, které jsou spojeny s možností získat zajímavé slevy. I když počítáte každý výdaj, zde rozhodně nemusíte mít jakékoliv obavy spojené s tím, že by snad došlo k tomu, že by to byl výdaj více než velký. Navíc nezapomínejte na pozitivní vlastnosti z hlediska kvality, díky čemuž je takový party stan 3×6 metrů dlouhodobou investicí, která vás nezklame.

Na výběr je celá řada typů

Důvodem výběru tohoto řešení je zcela určitě také to, že dnes se na trhu můžete setkat s celou řadou typů, o kterých můžeme říci, že vás rozhodně nezklamou. Pokud budeme konkrétní, tak jak standardní nabídka, tak i párty stan výprodej může být spojený se dvěma konstrukčními řešeními. Tím prvním je varianta klasická, která je levnější, ale náročnější na stavbu. Druhou možností je rozhodně varianta nůžková. Sice je o něco dražší, ale stavba zde je velmi jednoduchá a rychlá. V podstatě stačí konstrukci roztáhnout a umístit na ni plachtu.

A když o plachtě mluvíme, nezapomínejme také na fakt, že i zde může být k dispozici celá řada typů. Začít je třeba materiálem, jelikož v tomto směru nás mohou nadchnout nejenom PE plachty různých gramáží, ale mohou to být také PVC plachty, které párty stan 3×6 m může nabídnout. Zapomínat nesmíme ani na možnosti různých barevných kombinací, které se právě k tomuto řešení vážou. Už to není jenom klasická bílá, protože zvolit lze i další barvy, kam se řadí třeba:

  • Červená
  • Modrá
  • Zelená

Jednoduchá péče je samozřejmostí

Posledním dosud nezmíněným důvodem je informace o tom, jak jednoduše lze vlastně o takový 3x6m party stan vlastně pečovat. Důležité je hlavně to, aby byl udržován v čistotě. Následně je třeba ho nechat vždy dostatečně vysušit a poté sbalit. Ideálně třeba do transportní tašky. Ta je spojena nejenom s jednoduchým přenášením, ale je spojena také s tím, že ho můžete i snadno kamkoliv uložit. Důležitá je jedna jediná věc, a to taková, že by se mělo jednat hlavně o suché a dobře větrané místo. Může to být půda, sklep, stejně jako třeba i technická místnost ve vašem domě.

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..