Patříte mezi milovníky luxusní elektroniky a jedinečného zvuku? Zakládáte si na něm? Pak si přijďte vyzkoušet ty nejlepší zvukové systémy a další výrobky světoznámých značek na vlastní kůži.

Hudební systém All-In-One

Hledáte skutečně VIP produkty v oblasti zvukových zážitků? Pak vsaďte na T+A audio. Jde o součást systémů All-In-One, které mají v sobě integrováno vše, co pro spokojený poslech hudby nebo mluveného slova potřebujete.

Mezi špičky v této kategorii pak rozhodně patří T+A audio Caruso, jež dokáže bez potíží reprodukovat hudbu ze všech aktuálně používaných médií (CD, přenos hudby přes Bluetooth, USB apod.), ale nabídne vám i možnost přenosu analogové hudby kupříkladu z gramofonu s předzesilovačem či z digitálních zdrojů (set-top boxy, televize apod.).

A kvalita přehrávání? Opravdu vysoká, neboť se vše odehrává prostřednictvím hned sedmi integrovaných reproduktorových systémů. Integrovaný digitální procesor se pak postará o váš maximální komfort i jedinečný zážitek z přehrávané hudby. A nechybí ani možnost dálkového ovládání či praktické LED osvětlení.

Nemusíte se tedy v ničem omezovat. Jak takový produkt funguje v plné parádě se můžete přesvědčit na vlastní kůži u specialistů z Avcenter.cz.

Vsaďte na skutečnou kvalitu bez kompromisů

A proč právě Avcenter.cz? Jde o jediné studio v Praze, v němž je možné jednoduše porovnat výrobky High-Endových značek. K mání jsou výrobky od:

  • Chord Electronics,
  • Accuphase
  • a McIntosh.

Nezáleží na tom, s jakými požadavky přijdete. Odpovědí na ně bude vždy špičková technika renomovaných značek z oblasti Audio-Video-Multiroom. Vše si můžete vyzkoušet a porovnat v praxi. Vždy tak dospějete ke zdárnému výsledku, který doporučí to nejlepší řešení vždy k vaší spokojenosti.

Projděte si dostupné produkty nebo kontaktujte odborníky se svými požadavky jednoduše na stránkách Avcenter.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..