Na spodním prádle se nešetří. Proč si to značkové zamilujete?
Na spodním prádle se nešetří. Proč si to značkové zamilujete?

Následující řádky jsou určeny především mužům, protože ženy výběr spodního prádla nepodceňují. Tedy minimálně o poznání méně než pánové. Pokud patříte k lidem, kteří na této „neviditelné“ části outfitu šetří, měli byste svůj přístup přehodnotit. Proč? Protože až se poprvé nasoukáte do kvalitního značkového prádla, zažijete nebývalý komfort. Bez jakékoliv nadsázky!

Spodní prádlo sice neukazujete ostatním, ale přesto byste mu měli věnovat dostatek pozornosti. Ať chcete, nebo ne, tvoří naprostý základ garderóby a má lví podíl na tom, jak se budete celý den cítit. V případě nekvalitního materiálu a nevhodného střihu nikdy nezažijete takové pohodlí, jaké vám nabídne značkové spodní prádlo.

Nezávadné materiály

Z čeho se vyrábí „noname“ spodky původem z tržnice? Lepší nevědět… Zboží je často vyrobeno z textilií napuštěných zdraví škodlivými látkami. Takové prádlo pak může způsobit nepříjemnou alergickou reakci. Nehledě na to, že špatně absorbuje pot, nemá termoregulační vlastnosti a rychle se trhá. Značkové spodní prádlo je na tom ve všech ohledech lépe.

Padnoucí střihy

Spodní prádlo vám musí perfektně padnout. Nesmí škrtit a řezat, ale ani být příliš volné. Renomovaní výrobci si na střihu dávají záležet a průběžně ho ladí k dokonalosti. Příkladem budiž legendární Calvin Klein spodní prádlo. Kombinace minimalistického designu a velmi pohodlných střihů značku katapultovala mezi elitu.

 

I Češi vyrábí spodky na světové úrovni

Značkové prádlo, které opravdu stojí za to, najdete také v české produkci. Za pozornost stojí například Styx nebo Represent trenky. Prádlo těchto značek navíc často najdete v akci. Zkuste to třeba ve specializovaném e-shopu Trenyrkarna.cz, v jehož nabídce samozřejmě nechybí ani světové brandy.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *