Pokud potřebujete uskladnit zboží, uspořádat akci nebo zaparkovat stroj, nemusíte hned  stavět kamenné haly nebo si něco pronajímat. Vaši situaci úplně v klidu vyřeší normální plachtová hala. Dá se zkonstruovat velmi rychle a ochrání cokoli uvnitř před veškerými vlivy okolí. Vydrží přitom až 20 let.

Možná se vám teď do mysli vkradla představa nějakého cirkusového stavu a říkáte si, že to nepřežije první zimu nebo silnější déšť. Jenže naše vynikající konstrukce opláštění zaručuje, že se dovnitř opravdu nic nedostane ani v náročném terénu s vánicemi, bouřkami nebo krupobitím.

Odolnost a stabilita pro každý projekt

plachtových samonosných halách lze spojit krytí trapézovým plechy i textilním opláštěním, ideálně plechy na bocích a textil na střeše. V případě hal modelu TOP se jedná o oboustranně lakovaný materiál splňující atestace B1 a DIN 4102 na sníženou hořlavost. Gramáž opláštění látkou je 650 – 1050 g/m2.

Vnější strana podle vašeho vkusu

Na vaše přání může mít vnější strana plachtové montované haly grafickou podobu podle potřeby.  Grafické oddělení naší firmy vám rádo poskytne návrh potisku na základě loga nebo jiného motivu. Pak ho realizujeme buď ručně, nebo digitálně, takže si vaši halu nikdo nesplete a bude rozeznatelná na první pohled. Zastřešovali jsme takto například MS ve veslování v Rotterdamu, SP parkuru v Londýně nebo výročí konce 1. Světové války v Yper.

Skvělá konstrukce a flexibilita pro mnoho účelů

Plachtové haly jsou perfektním způsobem krytu jak pro kratší či jednorázové eventy (trhy, přehlídky), tak pro dlouhodobé záležitosti – skladování, parkování vozidel, pěstírny a další. Jsou ideální taky tehdy, pokud například manipulujete na místě s něčím, s čím nelze pohnout, takže zázemí musí vzniknout kolem objektu. Na rozdíl od kamenné budovy, jejíž stavba trvá i roky, je plachtová hala funkční v krátké době, dá se snadno demontovat a například přesunout. Samotná stavba přitom trvá nejvýše několik týdnů.

Od telefonu k realitě

Sdělte nám své potřeby a plány, my vám načrtneme možnosti postupu a pak představíme komplexní návrh řešení. Naši pracovníci vám samozřejmě budou k dispozici pro jakékoli průběžné poradenství, vaše podněty a otázky. Zmíněný potisk motivem či logem je součástí procesu.

Stavba plachtové haly na zvoleném místě trvá obvykle několik dní, nejvýše týdnů. Dá se stejně snadno demontovat a například přesunout.

Ozvěte se s klidem v duši

V případě potřeby nás můžete kontaktovat přes webový formulář na stránkách, na telefonu +420 605 797 777 nebo mailové adrese ljabor@jabor.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..