3 nejčastější příčiny poruchy erekce + rady, jak dostat do ložnice novou vášeň
3 nejčastější příčiny poruchy erekce + rady, jak dostat do ložnice novou vášeň
Prinz-Peter / Pixabay

Už nějakou dobu to u vás v ložnici nejiskří tak, jako kdysi? Chodíte domů unavení bez chuti na postelové hrátky? Trpí vaše ego i partnerka? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, pak jsou právě vám určeny následující řádky, na kterých odhalíme nejčastější příčiny poruchy erekce a uvedeme možnosti jejich řešení.

Příčina č. 1: Stres

Zabijákem sexuálního, ale i rodinného života, je v dnešní době nepochybně stres. Stresujeme se v práci, stresujeme se kvůli našim nejbližším a děti nám klidu na duši také příliš nepřidají. Není se pak čemu divit, že v posteli nepodáváme takové výkony, na které jsme byli doposud zvyklí. Ale pánové, nesmutněte! Stres je sice častým ne však neřešitelným problémem.

Řešení: Naučte se doopravdy relaxovat! Začněte sportovat nebo se věnujte dávno zapomenuté zálibě. Vyrazte do přírody, s kamarády či partnerkou na jedno vychlazené a každý den si udělejte alespoň hodinu sami pro sebe.

Příčina č. 2: Kouření

Patříte mezi nenapravitelné a dlouholeté kuřáky? Pak můžete za problémy s erekcí vinit svůj nebezpečný zlozvyk. Nikotin obsažený v cigaretách totiž zužuje cévy v různých částech těla a výjimkou není ani oblast pánve a topořivá tělesa na vaší mužské chloubě.

Řešení: Tohle bude běh na dlouhou trať. Je nám totiž zcela jasné, že zarputilý kuřák se svým zlozvykem nepřestane jen tak ze dne na den. Proto se obrňte trpělivostí, vybavte se silnou vůlí a zkuste cigarety pomalu a postupně vypoklonkovat ze svého života.

Příčina č. 3: Partnerský nesoulad

Občas se může stát, že v posteli skončíme s partnerkou, s níž nejsme úplně kompatibilní. Pokud jde o jednorázovou záležitost, nic se neděje, pokud se ale s takovou partnerkou oženíte či s ní začnete žít v jedné domácnosti, je potřeba sladit vzájemné potřeby a nebát se experimentovat.

Řešení: Vyzkoušejte netradiční místa a polohy! Nestyďte se zkoušet nové věci a experimenty. Přizvěte si na pomoc přírodní afrodisiaka nebo doplňky stravy, jejichž cílem je zlepšení erekce. Uvidíte, že po pár dnech či týdnech se úspěch do vaší ložnice opětovně navrátí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *