S jakou stavebnicí Lego si nejčastěji hrají kluci?
S jakou stavebnicí Lego si nejčastěji hrají kluci?
S jakou stavebnicí Lego si nejčastěji hrají kluci?

I když mají stavebnice Lego tematické řady i pro holčičky, nejvíc řad je určeno právě klukům. Je totiž přitahují stroje, hrdinové a padouši a samozřejmě každé pořádné dobrodružství.  Tematické řady Lego Chima, Ninjago, Galaxy Squad, Ultra Agents, Cars, City a další jistě najdete v každém dětském pokojíčku. Ovšem s jakou Lego stavebnicí si kluci hrají nejčastěji? Představíme si nejzajímavější hračky pro kluky.

Lego City je jasnou volbou pro mnoho kluků

Z mnoha tematických řad stavebnic Lego je právě ta s názvem Lego City oblíbená u většiny kluků. K postavení totiž nabízí celé městečko!  Protože jedině s touto řadou se malí kluci mohou stát policisty, záchranáři, demoličními pracovníky, piloty vrtulníku, řidiči pracovních strojů, vzít však na sebe mohou další spoustu povolání. Pořádná zábava se v pokojíčku rozjede, když pozvete své kamarády, kteří jistě mají další tematické řady stavebnice Lego City. V jednom rohu pokojíčku tak může vyrůst záchranná policejní stanice, v druhém se pak může započít velká stavba. Uprostřed pokojíčku pak mohou být garáže nebo výjezdová stanice pro všechny typy záchranných vozidel. Kostička ke kostičce a v pokojíčku máte rázem celé městečko!

I tematická řada Lego Ultra Agents má své místo v dětském pokojíčku

Série Lego Ultra Agents je pro kluky jako stvořená! Proto je jejich častou volbou. A i když si sní hrají i nebojácné a dobrodružství chtivé holčičky, většina starostí se záchranou světa je právě na chlapcích. Už kluci od sedmi let se mohou stát členy týmu Ultra Agentů, v kterém již jsou agenti Caila, Christina, Max, Jack,Solomon a Curtis. Celá mise spočívá v boji proti padouchům, kteří se rozhodli zničit město Astor. Zda se jim to podaří, nebo jejich ničivé plány selžou, to záleží hlavně na vás. Tak sestavte tým i ničivé stroje a ukažte padouchům, kde je jejich místo.

Lego Super Heroes přivede hrdiny rovnou do dětského pokojíčku

Tematická řada Lego Super Heroes je u kluků velmi oblíbená. Hlavně proto, že přináší hrdiny bezprostředně do dětských pokojíčků. Hrdinové, jako jsou Batman, Superman, X-men a další jsou připraveni čelit všem padouchům. K tomu jim však musíte pomoct sestavit ničivé stroje a další zbraně. Tuto řadu kluci milují i kvůli tomu, že jejich oblíbené hrdiny z televizní obrazovky teď mohou mít v dětském pokojíčku. A i přes hlasité protesty maminky se tak může odehrát rovnoprávný souboj mezi hrdiny a padouchy.

Lego kostičky jsou oblíbené u všech dětí. Když se pak k nim přidá i tolik poutavý příběh, je vždy dobrá zábava zaručena. Tematické řady, jako jsou Lego City, Lego Ultra Agents, Lego Super Heroes jsou u kluků velmi oblíbené, a proto si s nimi nejčastěji hrají. Ovšem bez povšimnutí nenechají ani další poutavé řady, jako jsou Lego Ninjago, Lego Toy Story, Lego Galaxy Squad a další.

 

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.