Kočárek, na jedné ruce ratolest, v druhé taška s věcmi a chobotnice bohužel nejste, takže další použitelné končetiny nemáte. A že byste je ocenili. Cestující v MHD nemají moc pochopení pro to, když jim šlapete na palce a vrážíte loktem pod žebra. Jenomže zkoordinovat rodinu si nijak nezadá s logistikou v nadnárodní korporaci.

Dávno jsou pryč doby, kdy jste na výlet s partou kamarádů vyrazili s konzervou a jedním čistým tričkem. Které jste úsporně stejně čisté po třech dnech přivezli domů. To vaše robě na to jde jinak: Čokoládou si čerstvě vypraný svršek poznačí během pěti sekund. (Máte nejasný pocit, že něco jako čokoládu jste kupovali naposledy před půl rokem.)

Rodinné výlety jsou zkrátka prima. A ještě víc prima jsou s vlastním autem. Jenže tato položka zatím ve vašem rozpočtu není na pořadu dne? Nebo je pro vás rodinné vozidlo tak trochu zbytečné, jelikož stejně využíváte spíš hromadnou dopravu? Váš krevní tlak nemá rád každoranní dopravní špičku. A ohledem těch vředů vám lékař též vlídně sdělil, že se nemáte rozčilovat.

Auto si půjčte

Co kdybyste svoje auto měli prostě tehdy, když se vám to zrovna hodí? Kouzelného dědečka schopného ho obratem vyčarovat jsme tedy nepotkali, ale známe ještě lepší možnost. Jakou? Můžete si totiž vůz půjčit. Jeho pronájem funguje úplně stejně jako ten, který znáte. Určíte si, jak dlouho chcete automobil používat, podepíšete smlouvu, zaplatíte, vezmete si klíčky a jezdíte.

Nebudeme vás dlouho napínat, tyto služby vám zařídí Dobrá autopůjčovna. Pronájem vybraného auta máme sice nachystán v Brně, ale jsme schopni ho dopravit až za vámi, budete-li o takovou službu mít zájem.

Co půjčení obnáší?

Co do vybavení si půjčíte plechového krasavce dle svého vkusu, můžeme přidat třeba dálniční známku nebo GPS navigaci, abyste se na výletech neztratili. A to zejména v případě, že vyrazíte za poznáním až za hranice. I k tomu totiž smíte pronajatého čtyřkolového miláčka využít, jen bychom potřebovali, abyste se s námi dopředu domluvili na podrobnostech. Na tom, co se s ním stane, nám totiž záleží úplně stejně jako vám na vašich dětech.

Svoje potomstvo pubertální mimochodem upozorněte, prosím, že se v našich automobilech nekouří. Děkujeme. Rádi bychom svůj vůz dostali nazpět v původním stavu, předáme vám ho vždy důsledně uklizený a čistý. Nemáte čas ho vrátit sami? Řekněte nám o tom, vyzvednutí vozidla vlastními silami zvládneme, o své klienty se postaráme po všech stránkách.

Proč s Dobrou autopůjčovnou?

Takže si takovou péči bezesporu patřičně zaplatím. To rozhodně ne. Neznamená to ale, že bychom dělali kompromisy ohledně kvality. Jako levná autopůjčovna si můžeme dovolit se prezentovat především proto, že z vašich peněz nepotřebujeme zaplatit zbytečnosti. Ty totiž nemáme. Nepořádáme meetingy a briefingy, v naší kanceláři se docela prostě pracuje.

Ještě nějaké dotazy nebo přání? Kouzelný dědeček sice nejsme, ale pokusíme se vám i tak splnit maximum, stačí se ozvat.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *