Nové byty Praha

Chcete, aby byla vaše rodina opravdu spokojená? V tom případě se musíte postarat o to, aby se z vašeho bydlení stal opravdový domov. Jenomže někdy jsou veškeré úpravy zbytečné, pokud se byt nebo dům nachází na nesprávném místě.

Máte-li pocit, že vaše stávající domácnost nevyhovuje vysokým požadavkům na moderní bydlení, možná je na čase „změnit lokál“. My jsme se zaměřili na atraktivní developerské projekty v Praze, které nabízí nadstandardní zázemí.

Nové byty Praha
Nové byty Praha

Proč je bydlení v nových bytech tak atraktivní?

Můžete namítnout, že nové byty Praha postrádají pověstný genius loci, nicméně výčet výhod vás utvrdí v tom, že se v nich budete cítit mnohem lépe než v bytových jednotkách ve starších činžovních domech. Developeři pečlivě vybírají lokalitu tak, aby snoubila perfektní občanskou vybavenost, dostatek zelených ploch a dostupnost do dalších městských částí. A to nejen v případě bytů, ale i projektů, v rámci kterých mají vyrůst rodinné domy.

Příkladem budiž pozemky Dolní Počernice, které známý český developer Sekyra Group rozparceloval na 62 atraktivních pozemků. Pro zájemce je připraveno 12 typů domů na klíč v nízkoenergetickém a pasivním standardu. Pokud jste si vždy přáli bydlet v úsporném domě, máte možnost!

Developerské projekty
Developerské projekty

Developerské projekty dokáží změnit charakter jakékoliv lokality

Vraťme se však k bytům a novostavbám, protože těch v hlavním městě roste velmi mnoho. Nás zaujaly nové byty v Praze 5, které zanedlouho vyrostou v prostředí lokality Smíchovského nádraží. Možná ve vás evokuje představu nekonečně dlouhých kolejí a nevzhledných starých skladů – tyto prvky však brzy zmizí a vyroste zde projekt Smíchov City. Na více než 210 tisících metrech čtverečních vzniknou nové bytové jednotky, obchody, parky a kanceláře. Sekyra Group pojal projekt velkoryse a vytvoří zcela novou infrastrukturu i všechny potřebné služby.

Tak co vy na to? Přestěhujete se do nového bydlení a dáte své rodině domov, který si zaslouží?

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..