Doctor Fighting Virus Corona  - mohamed_hassan / Pixabay

Potřebujete vyřešit akutní problémy s únavou nebo na sobě v poslední době pozorujete známky snížené koncentrace, podrážděnosti či nedostatku energie? Pokud vám váš lékař předepsal nějaké vitamíny a minerály (pravděpodobně s hořčíkem) a ty vám přesto nepomohly, obraťte se k docela jinému prvku – chromu.

V odborných časopisech bývá zmiňován zejména v souvislosti s diabetiky. Uplatňuje se totiž zejména při metabolismu glukózy a projevy jeho nedostatku jsou stejné jako při obávané deficienci inzulínu. A jaké doplňky stravy zvolit?

Chrom sám o sobě nestačí, dopřejte si i „šikovné pomocníky“

Vaše krása a zdraví potřebují takové přírodní produkty, jejichž složky působí ve vzájemné synergii. To znamená, že se v působení podporují. Například chrom+zinek+vitamín B6 mají dohromady mnohem lepší účinky, než kdybyste každý z těchto vitamínů a minerálů užívali zvlášť (a to i ve zvýšeném množství).

Zinek to má totiž s glukózovo-tolerančním efektem stejné jako právě chrom. Působí podobně a nádavkem také pozitivně ovlivňuje metabolismus hormonů a některých enzymů. Vitamín B6 pak oběma minerálům hraje skvělé druhé housle, protože podporuje jejich lepší vstřebávání do organismu.

A kde tuto trojici najdete pohromadě? Například v přírodním doplňku stravy Chrom Kombi od Naturvity. Jde o českou společnost, která na našem trhu působí už řadu let. Jejím heslem je kvalita za dostupnou cenu, což si můžete ověřit i u přípravku Chrom Kombi.

Dvouměsíční podpora vašeho zdraví

Jedno balení tohoto přípravku obsahuje 60 tablet.  A protože vám stačí jedna tableta denně, budete v ruce držet hned dvouměsíční balení (vhodné mimochodem i pro vegany). V e-shopu Gigalekarna.cz, jež s Naturvitou dlouhodobě spolupracuje, je tato podpora metabolismu k dostání za 51 Kč. Je třeba dodávat ještě něco víc?

Snad jen, že v každé tabletě najdete chrom v množství 0,03 mg, zinek v množství 9,00 mg a vitamín B6 v množství 1,20 mg. A to pro podporu organismu bohatě stačí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..