jarmoluk / Pixabay

Online aplikace je v současnosti stále více oblíbená, a to zejména díky tomu, že není třeba instalovat software samotný, aktualizace probíhají automaticky, přístup k údajům je možný z notebooku, tabletu nebo smartphonu, zpravidla je poskytováno šifrované připojení a bezpečný provoz serverů a zálohování probíhá automaticky a na několik, geograficky vzdálených, místech. V současnosti mají podnikatelé nebo účetní firmy na výběr z několika online aplikací pro vedení účetnictví online. Vývoj jde mílovými kroky dál – objevil se revoluční systém FinTech.

Jednoduché účetnictví a podvojné účetnictví už nemůže být jednodušší

Co je to Fin Tech? Fintech je anglická převratná novinka, která nabízí nový systém, jež využívají finančně-technologické společnosti. Ty díky tomuto převratnému revolučnímu režimu mohou vyvíjet a nabízet své finanční produkty levněji a ve vyšší kvalitě, což ocení zejména mladé generace. Najít v dnešní uspěchané době někoho, na koho se můžete skutečně spolehnout, není vůbec jednoduché. A to nejen v soukromí, ale také v obchodě a v oblastech ekonomie a účetnictví. Mnohé firmy potřebují jak daňové poradenství, tak spolehlivou účetní a to je někdy opravdu velký problém.

Vedení účetnictví na sečteno.cz

Nejste spokojeni s prácí své účetní? Nevíte komu svěřit vedení účetnictví? Tak využijte převratné novinky, kterou nabízí portál Sečteno. Není nic jednoduššího než se napojit na účetní systém OCR (Optical Character Recognition), kde faktury a jiné účetní doklady, profesionální účetní tým spolehlivě zpracuje. Díky této inovativní technologií ušetříte na nákladech spojených s prací účetní 25 %, což není zanedbatelná částka. Máte-li zájem o tuto službu, tak se obraťte na portál Sečteno, který napojí váš internetový obchod nebo interní systém přímo na účetnictví.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *