Pants Laundry Dry House Work  - danielkirsch / Pixabay

Nikdo nechce chodit do školy v zašívaném tričku po sourozenci nebo v kalhotách s příliš okatě vyhlížejícími záplatami. Co si však počít v případě, že ještě nechceme jinak nezničené oblečení vyhazovat, a problémy způsobuje právě jen ta jedna malá dírka?

Tak především zapomeňte na jehlu a nit. To zkrátka nikdy nevypadá dobře. Navíc tím, že okraje látky stahujete k sobě, ji vlastně ještě více ničíte, takže se brzy z malé dírky stane velký zející otvor, na který už žádné metody záchrany nepomohou.

Nažehlovačky ještě nepatří do starého železa

Mnohem vhodnější je sáhnout k tomu, co znaly už naše maminky. Ovšem zatímco dříve byly nažehlovačky spíše otázkou vkusu a módy (protože leckdy šlo kupříkladu o jediný způsob, jak dětem dopřát na tričkách jejich oblíbené hrdiny), dnes mnohem více převažuje právě ona stránka praktická.

Pro malé děti jsou vhodné nažehlovací obrázky, díky nimž si snadno mohou vybrat, kdo jim bude na jejich kalhotách, tričkách nebo dokonce bundě dělat společnost. Jim ještě nevadí, že vlastně poškození oblečení „přiznávají.“ Naopak, berou to jako příjemný bonus.

Oblečení můžete opravit i teenagerovi

Ovšem dospívající děti si na nejrůznější ozdoby nepotrpí. Naopak. Nechtějí, aby někdo viděl, že chodí už v opravovaném a tedy druhořadém oblečení. Pro ně si tedy pořiďte nažehlovací záplaty, které dokáží skvěle imitovat opravovaný materiál. Potřebujete rychle spravit džíny, bavlněné tričko v námořnické modré nebo černé legíny? Nic z toho není problém.

Jen neradi vyhazujete ještě funkční věci? Pak si najděte vhodnou záplatu v e-shopu Altima.cz. A jako bonus se můžete porozhlédnout i v kategorii reflexních prvků, které pomohou ochránit vaše děti na cestách i při zhoršených světelných podmínkách. Vyberete si reflexní nášivky, pásky, ale přímo i bezpečnostní vesty. A to s důrazem na skutečnou kvalitu a viditelnost, jež jako jediná dokáže vaše děti ochránit.

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..