spokojenarodina.cz_kentoya_cz_nahledovyTrápí vás vysoké výdaje, které každý měsíc musíte investovat do nákupu pohonných hmot do vašeho automobilu? Spočítali jste si někdy, kolik benzínu nebo nafty každý měsíc vaše auto „vypije“ a kolik peněz vás to stojí? Při dojíždění do práce vzdálené 50 km a při průměrné spotřebě 7l/100km jsou výdaje na benzín 4 000 Kč. Pokud jezdíte do práce dva a každý svým autem, jsou tyto výdaje násobené. Chcete je snížit a třeba i na polovinu? Nejezděte autem, ale využijte skútr!

Skútry – o polovinu nižší spotřeba a další výhody

Úspor na pohonných hmotách dosáhnete zaručeně. A rozhodně nebudou malé. Skútr 125 ccm může mít spotřebu až o polovinu nižší. Skútr 50 ccm bude mít spotřebu paliva ještě nižší. A tyto malé motorky mají i další výhody. Kvalitní druhy skútrů dovedou jezdit až rychlostí 80 km/h, takže váš čas cesty do zaměstnání se nikterak neprodlouží. Zejména když jedete i velkými městy. Díky malým kolečkům a celkově menším rozměrům se skútry mnohem snáze ovládají. Hustou městskou dopravou se s nimi vymotáte mnohem snadněji.

Skútr Kentoya MOTO DARKNESS 125 4T
Skútr Kentoya MOTO DARKNESS 125 4T

Jen kvalitní modely budou spolehlivě sloužit

Výběr skútrů rozhodně nepodceňujte. V současnosti je na trhu mnoho značek a výrobců těchto malých motorek, ale ne všechny značky jsou stejně kvalitní. Vsaďte raději na kvalitní a osvědčené značky. Ty zaručí dlouhá léta spokojeného užívání skútru bez nutnosti dodatečných výdajů za nečekané opravy. Mezi nejuznávanější značky skútrů se řadí Kentoya, výrobce s tradicí již 21 let. Jaké jsou na trhu značky a verze skútrů, se můžete podívat na každoročním srazu skútrů. Více o této akci čtěte ZDE.

Skútr Kentoya Moto VIKING 125 4T
Skútr Kentoya Moto VIKING 125 4T

Kentoya má pravidelné akce

Značka Kentoya je známa nejen svou kvalitou, ale také pravidelnými akcemi a bonusy, které připravuje pro své zákazníky. V současnosti je akcí například možnost výhodného nákupu na splátky bez navýšení. Ani při splátkovém prodeji se kupní cena motorky nijak nezvyšuje. Kromě nabídky nových modelů skútrů je na oficiálním webu Kentoya také kategorie bazar skútry, kde je možné vybírat ojeté, ale prověřené modely skútrů za výhodné ceny.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *