Zima byla dlouhá, není se proto čemu divit, že většina z nás již jaro netrpělivě vyhlížela. A první jarní dny byly skutečně plné sluníčka. Vášniví cyklisté vyrazili na kolo, maminky s kočárky do parků a milovníci bruslení třeba na kolečkové brusle. Že vy kolo ani brusle nevlastníte? Udělejte si radost a pořiďte si chytré elektrokolo nebo skútr, se kterým bude každý výlet zážitkem. Pokud víte, kde nakupovat, tak rozhodně nemusí tato koupě zruinovat vaši peněženku.

1Elektrokola – chytrá vychytávka pro všechny věkové skupiny

S novým elektrokolem se již strmých kopců ani policistů bát nemusíte. Pořízení tohoto sportovního doplňku s sebou nese řadu vysoce atraktivních výhod. Pro jízdu na elektrokole nepotřebujete řidičák ani vám nemusí být 18 let. Pokud si někde po cestě dáte zasloužené pivečko, policie je proti vám naprosto bezradná. Žádná povinnost nošení helmy, žádný benzín. A kopce – ty už pro vás nebudou výzvou, nýbrž předem pokořeným protivníkem. V nabídce e-shopu Kentoya.cz naleznete moderní elektrokola, které vhodně doplňují jeho již tak obsáhlý sortiment.

Máte zájem o něco rychlejšího?

Vítr ve vlasech a vysoká bezpečnost? Tak přesně to nabízejí moderní skútry do 125 ccm. Pokud si na klasickou motorku z nějakého důvodu netroufnete, jsou skútry jasnou volbou.  Pestrá a denně aktualizovaná nabídka zahrnuje luxusní stroje, které budou frčet v aktuální sezóně 2013, ale i takové mašinky, které vás vrátí o pěkných pár let zpátky v čase. Zájem okolí však vzbudíte s kterýmkoli strojem z naší nabídky. Žhavé novinky tohoto roku jste mohli počátkem března vidět na výstavě Motosalon v Praze – Letňanech.  Prodej skútrů je velmi jednoduchý a pohodlný. Stačí si vybrat stroj, který bude odpovídat vašim představám a objednat si jej pěkně z pohodlí svého domova. Pokud vám schází nějaká ta korunka a přesto si svůj první skútr 125 ccm nechcete odpustit, pořiďte si jej na splátky. Spoustu akcí a atraktivních modelů naleznete pouze na webu kentoya.cz!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..