Vánoce, Vánoce už jsou tady! Nejkrásnější část roku pro všechny děti se neúprosně blíží. Co koupit, aby se jim rozzářily oči štěstím a nadšením? Po přečtení článku, odpověď jistě najdete.

Dárky pro nejmenší

Jaké dárky dát pod stromeček těm nejmenším dětem? Malé děti ještě Vánoce příliš do dvou let nevnímají, ale i tak jim musíme udělat radost. Nové kousátko, hračka a milé pohlazení pro ně bude ten největší dárek. Dávejme pozor na dárky, které by jim mohly ublížit a vybírejme dárky, které jsou vhodné jejich věku.

Když už děti trochu odrostou, jsou pro ně Vánoce nejhezčími svátky v roce. Pojďme se tedy podívat na dárky, které jim udělají radost.

Dárky pro holčičky

Jaký dárek koupit naší princezně? Jistě ji potěší panenka s kočárkem, nebo oblíbený plyšák z pohádky. Ani panenky Barbie nevyšly stále z módy a jsou stále nové typy, například s barvami na vlasy, kterými mohou malé kadeřnice vytvořit různé vzory na vlasech panenky. V letošním roce také přišel znovu Furby, který okouzlí svou roztomilostí.

Dárek pro slečnu

Pro ty odrostlejší, pro které už panenky nejsou, se zdá být vybírání dárku o něco složitější, ale nemusí tomu tak být. Slečnám udělá radost nová vůně, případně kosmetické balíčky nejrůznějších druhů. Radost udělá určitě i hezké oblečení, pro parádnice nové náušnice či řetízek. Elektronika je již dnes samozřejmostí, ale čím později ji naše děti budou mít, tím lépe.

Dárek pro kluky

Kluci, kteří neposedí, jistě ocení nějaké hezké kolo nebo kolečkové brusle. Herní konzole určitě také nezklame a udělá radost. I ty větší potěší stavebnice Lego, která byla kdysi snem každého kluka a je i dnes. Lego se prodává ve spoustě variant od těch pro nejmenší až po náctileté.

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..