Mnozí vycházejí s penězi tak „na korunu“, že často uvítají možnost půjčky před výplatou, která pomůže zalepit díru v rozpočtu, přijdou-li nečekané výdaje. Možnost půjčky ihned s možností utáhnout si opasky až příští měsíc vám může zachránit rodinné hospodaření.

ID-10043400Rychlé online půjčky

Většina těchto půjček se dá snadno vyřídit online pomocí jednoduchého formuláře na webových stránkách poskytovatele. V naprosté většině případů se jedná o relativně nízké půjčky do 5 000 Kč, zejména v případě, půjčujete-li si poprvé. Jestliže prokážete svou dobrou platební morálku, tj. splácíte řádně a včas, příště vám půjčí třeba i více. Celkově se však nejedná o žádné horentní sumy, produkt je koncipován jako krátkodobá půjčka s krátkou dobou splatnosti a tomu odpovídajícím poměrně nízkým úrokem či navýšením.

Sms půjčky

Na stejném principu fungují i půjčky sms. Tyto půjčky, jak již název vypovídá, vyřídíte snadno pouhým zasláním sms na telefonní číslo poskytovatele. Schválení takovýchto půjček probíhá rychle, bez větší administrativní zátěže, která je běžným průvodním jevem při zařizování půjčky v bankovním sektoru. Procento schválených žádostí o sms půjčku je přitom velmi vysoké.

Vyřízení půjčky ihned

Tzv. půjčky před výplatou jsou půjčkami označovanými jako půjčky na cokoliv. Nikdo se vás nebude ptát, nač peníze použijete. Vzhledem k relativně nízké částce, většinou jde o půjčky do 5 000 Kč, není třeba dokládat ani potvrzení o výši příjmů, či jiné doklady, které by prokazovaly vaši solventnost. Je na vašem vlastním uvážení, zda dokážete peníze v dohodnutém termínu splatit. Nebankovní společnosti v naprosté většině případů ani nenahlížejí do registru dlužníků.

Odklad splátek

V případě, že nejste schopni dohodu o splatnosti půjčky dodržet, většinou lze požádat o prodloužení splatnosti půjčky za předem daný administrativní poplatek, a to i několikrát za sebou.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *