160 kentoyaČlověk se rád věnuje relaxaci, pokud jde o aktivní variantu, zkusit můžete třeba moderně vybavenou posilovnu se špičkovými posilovacími stroji. Je už známým faktem, že svých cílů dosáhnete jenom velkým snažením a pílí – to platí i v získávání lepší kondičky, svalů a ve shazování nadbytečných kil.

V posilovně můžete formovat problémové partie na speciálních přístrojích. Tělo pořádně prokrvíte v kardio zóně, kde se budete snažit na stepperech, orbitrecích, veslovacím trenažeru, běhacích pásech nebo na stacionárních kolech.  Fitness Praha vám nabízí posilovací stroje na veškeré tělní partie, kde si snadno nastavíte vám vyhovující zátěž.

Posilovna Praha 10 má pro své klienty připraveny osobní trenéry a trenérky, které poradí se cvičením, sestavením cvičebního programu a i se správným jídelníčkem. Z týmu trenérů si můžete dopřát například Lukáše Osladila, dvojnásobného mistra republiky 2004, 2005 a absolutního mistr Evropy 2005, který nabízí formování postavy pro všechny typy osob, přípravu na závody a rady týkající se výživy. Individuální tréninky, formování postavy, masáže a zdravé hubnutí nabízí také Michaela Růžičková, která získala páté místo na ME 2012  a stala se absolutní vítězkou ČR 2012.

Solárium Praha je připraveno vybrat zájemcům správnou intenzitu opalování a druh solária k vašemu fototypu. V solárním studiu najdete jenom moderní a profesionální přístroje s vysokým výkonem opalování. Intenzita opalování jde upravovat a například na obličejové partie se dá úplně vypnout. Opalování v soláriu vám nedává jenom snědou kůži, ale také posiluje imunitní systém, zlepšuje krevní oběh a ovlivňuje celkovou látkovou výměnu. Díky pobývání v soláriu se vám bude tvořit serotonin, což poslouží jako dobrá prevence proti zimní depresi. Navíc se vám bude hodit i odolnost proti stresu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..