Stále více lidí se stěhuje z vesnic do měst, stále více lidí se stěhuje z malých měst do větších, stále více je těch, kteří odcházejí své štěstí hledat do stověžaté Prahy. A ti, kteří jej tam už našli, opouštějí své domovy a stěhují se do větších, lepších krásnějších. Stavební firmy si rozhodně v Praze nemohou na nedostatek práce stěžovat.

prahaHostivař Nad Přehradou

V nádherné přírodě zde vznikl obytný komplex, ve kterém si můžete vybrat z bytů 1+kk až 5+kk. není tedy divu, že prodej bytů v Praze 10 se v poslední době soustřeďuje právě na tuto lokalitu. Prostředí je zvláště vhodné pro všechny milovníky přírody, kteří vyhledávají ticho a klid, ale na své si tu přijdou i milovníci sportu, neboť v okolí jsou skvělé možnosti sportovního vyžití, a rodiny s dětmi. Dobrá dostupnost i kompletní občanská vybavenost jsou samozřejmostí.

Další možnosti bydlení

Přestože Hostivař je žhavou novinkou, novostavby v Praze naleznete i na mnoha jiných místech. Postupuje např. výstavba na Barrandově v obytné lokalitě Kaskády, která volně navazuje na výstavbu let minulých. Vyrůstají zde tzv. hnízda domů, která vytvářejí množství alespoň částečně soukromých prostor, které budou využity pro dětská hřiště a relaxační plochy. Také projekt Prosek Park nabízí nové byty ve velikosti od 1+kk do 4+kk. I zde je pamatováno na množství zeleně a herních prvků pro děti. I ve Štěrboholech pokračuje výstavba rezidenčního domu Malý háj II., která je pokračováním předchozího projektu. Novostavby v Praze mají zkrátka zelenou.

Nebytové prostory

Kromě bytů je však v Praze poptávka také po nebytových, zejména komerčních prostorách. Ani na ně stavitelé nezapomínají. Komerční prostory Praha nabízí např. v lokalitě Nové Vysočany, v projektu Harfa Park. Momentálně zde vzniká sedm nových jednotek určených ke komerčním účelům. Občané sami přitom mohou svými návrhy na chybějící služby ovlivnit výběr budoucích nájemců těchto atraktivních prostor k podnikání.

Similar Posts

1 komentář

  1. Ako som spomínal už v predchádzajúcom článku, novostavby sú najideálnejšou voľbou pre kúpu, škoda len vysokej ceny. Napriek tomu doporučujem všetkým, ktorí na to majú.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..