vánoceTak nějak začíná tajemný dopis těch nejmenších členů rodiny, který se musí bez zbytečného odkladu dostat do povolaných rukou. Ježíškova pošta je však zvláště v čase adventním velmi vytížena a poštovní doručovatelé nápor vánočních dopisů jednoduše nezvládají. Není se proto čemu divit, že se o transport dopisu musí čas od času zasloužit maminka nebo tatínek. Co dopis pro Ježíška ukrývá? Různorodá přáníčka malých rošťáků, které lze často vyplnit návštěvou hračkářství. Co si přeje váš malý nezbeda? Nového plyšáčka, dětskou kuchyňku, moderní autíčko, za které by se nemusel stydět ani zkušený rallye jezdec nebo něco docela jiného?

Nestárnoucí hračky vašeho dětství

Také se vám stalo, že jste nad současnými trendy v oblasti hraček pouze nevěřícně kroutili hlavou? Pak vězte, že hračky, které byly součástí vašeho dětství, nejsou o nic horší, než současné moderní vychytávky. Ba právě naopak. Dřevěný vláček nebo česací panenka udělá stejnou – možná i větší radost, než mluvící plyšák, plastový blíže nespecifikovaný živočich nebo elektronický žrout času.

Pro slečinky – hospodyňky

Že vaše malá princezna ráda pomáhá mamince při vaření? Pak ji určitě pod vánočním stromečkem potěší moderní kuchyňka, ve které může uvařit cokoli, na co zrovna dostane chuť. Dětské kuchyňky jsou vybaveny praktickými napodobeninami skutečných spotřebičů, které jsou však bezpečné a vysoce edukativní. Kromě rozvoje dětské motoriky působí také na dětskou tvořivost a fantazii.

Pro kluky – závodníky

Ať už velcí nebo malí – auťáky milují zkrátka všechny skupiny mužů. Proč tomu menšímu nepořídit pořádný sporťák nebo rovnou celou autodráhu? Pěkně malovaná autíčka jsou zárukou hodiny trvající zábavy. Pokud jsou však součástí vašeho bytu plovoucí podlahy, sousedi budou mít zajisté také převelikou radost J

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..