Maminkovská role může být veselá, starostlivá i zvídavá. Potřebujete vědět, jak řeší radosti a starosti s dětmi jiné maminky? Chcete si s nimi vyměňovat názory, zkušenosti a také něco poradíte? Zkuste Maminet.cz, kde je svět dětí a maminek na jednom místě a vy můžete komunikovat na libovolné téma s ostatními maminkami předškolních i školních dětí.

Ptejte se, odpovídejte, komunikujte...
Fórum na Maminet.cz probírá různá témata a je na vás, zda se zapojíte do některé z již založených diskuzí, nebo jestli si zřídíte vlastní. Rady pro maminky s dětmi a hlavně zkušenosti jiných se vždycky hodí. Probírat lze hračky pro děti, kojení, porod, těhotenský test, zdraví, jídlo, bydlení, cestování. Můžete se informovat, co dělají ostatní maminy na mateřské dovolené, jak zvládají domácnost a jak vyjdou s nižším příjmem. Klidně se jich zeptejte, jestli se těší do práce, jestli plánují rovnou další mimčo a kde se jim nejlépe chodí s kočárkem na procházky. Oblíbené jsou i diskuze o nakupování, plavání miminek a průběhu manželství. Nechybí příležitost probrat finance od A do Z. Zjistíte si výhodné půjčky, hypotéky, pojištění, spoření. Maminet.cz je rovněž plný zajímavých akcí, které se konají – aktuální jsou vánoční trhy.

Dětský bazárek k vašim službám
Kromě fóra můžete na webových stránkách Maminet.cz využívat oblíbený bazárek. Vyrostl váš syn z kalhot? Je dcerčina sukně příliš těsná? Darovali vám příbuzní nevhodný dárek? Všechny věcičky, oblečení a hračky lze vložit do bazárku a poskytnout tak možnost vašim kolegyním z maminkovské scény pořídit pro své ratolesti něco pěkného a užitečného, co právě shánějí a potřebují. Dětský bazar je tu pro vás s nízkými cenami a s věcmi pro kluky a holky různého věku.

Články a příběhy
Zajímavosti různého zaměření, hlavně o rodině a zdravém životním stylu najdete v přehledných textech. Máte možnost se podívat na nově přidané články, nebo si pomocí zdejšího vyhledávače nalézt téma, které vás momentálně zajímá. Hlavní kategorie článků se soustředí na Zdraví a krásu, Svátky a Vánoce, Děti a vše kolem nich, Vztahy, Životní styl a Ostatní články. Nechybí ani příběhy, které jsou vyprávěním čtenářek Maminetu. Z různých osudů se poučíte, pobavíte nebo poskytnete radu dotyčné autorce. Určitě bude ráda za každou reakci na její zpověď části života.

Vařte s námi!
I ostatní uživatelky doma vaří a rády se dělí o doma vyzkoušené a oblíbené recepty. Inspirací vám bude nejen text, ale i fotografie zhotoveného pokrmu. Po přihlášení si můžete stvořit seznam svých oblíbených receptů a tím pádem lehce najít jídlo, které budete vařit k obědu, večeři nebo při jiných příležitostech. Nechybí ani speciální kategorie příkrmů pro děti. Vyberete si z pokrmů s masem a bez masa, z hlavních jídel, polévek a sladkostí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..