kalendář

kalendářChcete své blízké potěšit krásným a přesto osobním dárkem? Blíží se významné životní jubileum vašich rodičů nebo dokonce prarodičů? Chcete věnovat kousek sebe? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, máme pro vás jeden atraktivní tip na originální dárek, který rozhodně potěší a vykouzlí úsměv na tváři. Tímto dárkem je speciální fotokalendář vytvořený z vašich vlastních fotografií, který se stane na stěně nebo jiném čestném místě připomínkou krásných chvilek a milých osob.

Komu udělají fotokalendáře radost?

Všem, kdo chtějí mít své blízké stále na očích. Jednat se může buďto o rodiče, prarodiče, tetičky, partnera nebo třeba nejlepší kamarádku. Nepřeberné množství rozmanitých formátů, způsobů zdobení, ale i efektů, rámečků a dalších maličkostí mohou proměnit fotokalendář v dokonalé umělecké dílko. Kromě toho, že se jedná o originální a milý dáreček, slouží fotokalendář pochopitelně také jako praktická každodenní pomůcka a připomínka významných dnů (svátků, narozenin apod.).

Speciální zaváděcí akce – fotokalendář ZDARMA

Na webové stránce fotokalendare.com můžete díky speciální zaváděcí akci pořídit svůj vlastní fotokalendář zcela ZDARMA! Ano, čtete správně – stačí zadat svůj registrační e-mail, na který vám 1. května 2014 přijde speciální kód, díky kterému si můžete vytvořit fotokalendář dle svých představ zcela bezplatně. Váš kalendář bude formátu A4 a tvořit jej bude celkem 13 listů. Nepromeškejte tuto speciální zaváděcí akci, která je omezená 500 zaregistrovanými emailovými adresami.

Jak fotokalendář vytvořím?

V současné době jsou aktivní pouze registrace do systému. Svůj vlastní fotokalendář je možno vytvořit za pomocí snadného a uživatelsky přívětivému programu, který bude spuštěn 1. května. Po vytvoření vlastního fotokalendáře vás vyzveme ke krátkému hodnocení, jež nám pomůže vylepšit naše služby.

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..