anglictina pro nejmensiUrčitě nikdo nepochybuje o potřebě znalosti cizích jazyků. Současná doba umožňuje celosvětovou domluvu, pochopitelně se bavit mohou jen ti, kdo umí. Angličtina se zařadila mezi nejpoužívanější světové jazyky a s učením můžete klidně začít již ve velmi útlém věku. Tady se určitě vyplatí pořekadlo: Čím dříve, tím lépe.

Angličtina hravě

I když si zrovna nemyslíte, že by se vaše dítě mohlo prosadit v zahraničí, neodpírejte mu znalosti cizích jazyků. Stačí možnost se domluvit například na dovolené, nebo jednou poradí turistům ve vašem rodném městě. Děti rozhodně nemají zmatek v hlavě, když je chcete zasvětit do angličtiny. Odborníci tvrdí, že dítě dovede vnímat cizí jazyk už od narození. I v naší zemi už fungují kurzy angličtiny i pro děti jednoho roku.

Hodinové jazykové kurzy mají k dispozici děti od tří let. Angličtina pro nejmenší zahrnuje používání různých her, písniček a obrázků. Jednotlivé činnosti se snaží upoutat pozornost a děti se při výuce pohybují nebo sedí na koberci.

Malé skupinky (počet dělá maximálně šest žáků) se staly základem pro efektivní výuku dětí různého věku. Angličtina pro děti je určena pro děti od tří do patnácti let. Náplň hodin se upravuje k věku dětí. Kromě lektorů se do hodin dostavuje i rodilý mluvčí, který umožňuje si prakticky vyzkoušet dosažené znalosti.

Dětské jazykové kurzy můžete vybírat i v době letních prázdnin. Konají se letní tábory s angličtinou, kde děti soutěží, jezdí na výlety a hrají si, a zároveň mají určený čas pro výuku angličtiny v malých skupinkách. Ani tady se nezapomíná na rozdělení dětí podle úrovně znalostí a věku, U táboráku nechybí anglické písničky. Kdo nechce přespávat v neznámém prostředí, má na výběr příměstský tábor. Zde mu vyplní den originální program se zaměřením na hravé učení. Výuku zajišťují lektoři z jazykové školy.

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..