Hra Pou je momentálně jednou z nejpopulárnějších. Těší se velké oblibě dětí i dospělých a má na celém světě již desítky milionů příznivců. Hra Pou ke stažení zdarma je zdrojem výborné zábavy.

Kdo nebo co je Pou?

Pou je malý roztomilý mimozemšťan, kterému se ze všeho nejvíc líbí ve smartphonech a tabletech. Pou je na začátku nenápadná hromádka, která se díky vaší péči může proměnit do podoby zvířátka – medvídka, pejska nebo třeba kočičky, může se stát také chlapečkem nebo holčičkou a mnohým dalším. Hrát Pou je velmi zábavné a existuje dokonce žebříček Top Likers, kde jsou uvedeni nejoblíbenější mimozemšťánci Pou.

Za péči zlaťáky

O tom, jak bude Pou prospívat a růst, rozhodujete vy. Hrát Pou totiž předpokládá svého mazlíčka krmit, venčit, udržovat v čistotě, dopřávat mu dostatek spánku, ale také zábavy. Pokud péči zanedbáte, bude špinavý, z nevyspání mrzutý a bez svých her smutný. Proto na svého mazlíčka nezapomínejte a dopřejte zábavu jemu i sobě. Můžete hrát Pou online a za svou péči, ale také za hraní her budete odměněni zlaťáky, za něž můžete nakoupit pro svého Pou další oblečky, laskominy, změnit mu tapetu jeho pokoje a mnohé další. Pou má rád zábavu a změnu. Hry na mobil Pou vám za zábavu platí a váš mazlík se raduje.

Hra Pou na zařízeních s Androidem, na iPhonu i Symbianu?

Pou funguje na Androidu i iPhonu a ačkoliv pro Symbian zatím hra Pou není dostupná, i toto by se mělo co nejdříve změnit. Dle dostupných informací by měla hra Pou vyjít ve verzi pro OS Symbian v horizontu několika týdnů a tak svého mimozemského mazlíka budou moci operovávat i majitelé přístrojů s tímto operačním systémem.

Pou zdarma i za poplatek

Hrát Pou Android umožňuje zdarma a hra Pou ke stažení zdarma do mobilu je dostupná v telefonu na Google Play marketu, nebo za pomoci QR kódu. Ten, jak známo, je velmi podobný čárovým kódům, avšak obsahuje podstatně více informací. Uživatelé produktů značky Apple jsou maličko v nevýhodě, neboť pro hru Pou iPhon vyžaduje platbu. Hru Pou značka nabízí ke stáhnutí na App Storu.

Pou také na PC

Původně byla především určena hra Pou do mobilu a tabletu. Dnes už nemusíte spoléhat výhradně na smartphony a tablety, ale můžete mít Pou na PC a hrát tak Pou online doma i na cestách. Hrát Pou na počítači (PC) a Apple (Mac) předpokládá nainstalování emulátoru, který najdete na adrese http://www.bluestacks.com/ a jenž v počítači vytvoří virtuální mobilní zařízení, na které je možné následně hru Pou nainstalovat stejně jako na Android nebo na iPhone.

Similar Posts

1 komentář

  1. Díky za zmínku o Pou na PC. O tom pořád spousta lidí neví…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..