piklio-praniV současnosti je focení velice snadné a rychlé. Stačí chvíle a máte k dispozici stovky nových fotografií se vzpomínkami na dovolené, prázdniny, výročí, firemní setkání, promoce, školní akce, letní tábor a tak dále. Je vám líto mít fotky uložené kdesi v notebooku nebo na speciálních discích? Zviditelněte je snadno, rychle a originálně!

Potřebujete ozdobit jednobarevné stěny pokoje?

Na zdech pokojů se nejvíce vyjímají obrazy. Jestliže máte vyfocen jeden nebo několik zajímavých snímků, proč je nenechat zvětšit a nedat na místo, kde potěší nejen vás, ale i vaše hosty? Soukromou galerii si stvoříte velice snadno, protože stačí vybrat formát, styl a konkrétní fotku a brzy bude nové fotoplátno nebo plakát dotvářet Váš útulný domov.

Chcete mít originální přání pro vaše blízké?

Blahopřání se řadí mezi malé a hodně milé pozornosti. Můžete ho věnovat rodičům, sourozencům, kamarádům, kolegům, babičkám a dědečkům – prostě všem bez ohledu na věk. Dáváte si pokaždé záležet na originalitě vašeho přání? Nemůžete si pořádně vybrat z motivů v obchodech? Stvořte originální foto přání pomocí online aplikace na Piklio.cz. nebudete potřebovat žádný extra program. Vyberete si vyhovující formát, styl a nahrajete vámi pořízenou fotku – speciální snímek pro konkrétní příležitost.

Dva tipy na bezva dárky pro každého

Tip 1:
Fotokniha umí udělat zajímavý příběh z Vašich všedních dnů i ze zvláštních událostí. Můžete mít hned několik fotoknih, ve kterých se budou odvíjet prožité dny. Jedna fotokniha bude naplněna snímky z letní dovolené, druhá z prohlídky hradu a okolí,  třetí z oslavy zlaté svatby.

Zpříjemněte obdarovaným obyčejné chvíle a ukažte jim příjemné okamžiky života ve skvělých barvách!

Tip 2:
Dobrá nálada se občas hledá těžko, mějte při sobě malé fotoalbum s fotkami, kde se nacházejí samá vám příjemná témata – potěší vzpomínka na exotickou dovolenou, na čas s dětmi u vody nebo v ZOO, či zachycení vaší bláznivé jízdy na toboganu i kolotoči. Albem s fotkami pro bezva den také nezapomeňte obdarovat osoby, na kterých Vám záleží. Jestliže Vám album přijde příliš obyčejné, nechte si udělat z Vašich nejlepších fotek fotokalendář. S kalendářem vyplněným fotkami budete celý rok vzpomínat na pěkné zážitky.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..