vozitko-buggyPokud byste právě nyní udělaly anketu, kde by se volila nejoblíbenější hračka pro nejmenší, určitě by se zde umístila různá vozítka, odrážedla a autíčka. Už od útlého dětství se v člověku buduje touha se vozit, inu řidičák pro malé caparty sotva někdo sežene, ale na odrážedla by si mohli kluci a holčičky troufnout bez zábran.

Dětská odrážedla jsou vynikajícím pomocníkem při nacvičování rovnováhy dětí. Odrážedla a různá vozítka pro děti jsou vyrobena většinou z odolného plastu a jdou tedy váhově lehká, tím pádem snadno přemístitelná. Můžete se s vaším potomkem vypravit na procházku do parku nebo na zahradu a nechat ho umístěného ve vozidle nebo na odrážedle. Vždyť odrážedlo patří k vynikajícím způsobům zábavy. A až děti přestane jízda bavit, určitě sem rády posadí oblíbené plyšáky a ukáží jim, jak se musí řídit, aby se nenabouralo do prvního stromu na trase.

Mezi druhy pro nejmenší najdete vozítka s vodící tyčí. Dá se tlačit i se dá do něho posadit. Pro dva neposedy je určené autíčko pro dva. Dětské odrážedlo ve tvaru motorky si získá zájem kluků i děvčat. K lepší stabilitě napomáhají široká kolečka a přední kola se neotáčí ze strany na stranu, aby šlo o bezpečné ježdění i pro nejmenší účastníky provozu. Na odrážedle ve tvaru motorky se bude jezdit perfektně i po koberci nebo podlaze. Realistický tvar dotvářejí obtisky.

Jestliže už předem víte, že odrážedlo motorka nebude tou pravou volbou, zkuste tvary zvířátek.  Pořídit si můžete například atraktivní odrážedla ve tvaru zebry nebo žirafy. Jemné pastelové barvy a tvar působí roztomile.  Očekávejte dobře tvarované sedátko a skvělou stabilitu pro maximální bezpečnost.

O zhotovení kvalitních odrážedel, autíček, vozítek, ale i jiných hraček k zábavě dětí se postarala americká firma Step2. V našich končinách je lze snadno získat objednáním na webových stránkách StepTwo.

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..