Nejnovější hry na počítači, vychytávky na mobilu, nejmodernější tablety, atraktivní herní konzole nebo facebook – to jsou nejčastější témata, o kterých se baví naše milované ratolesti. Bohužel se těmto aktivitám založených na sezení u počítače, mobilu nebo hry věnuje stále více dětí. Na zdravý pohyb a nejrůznější druhy venkovních her, či sportovních aktivit již bohužel čas nezbývá. Není se proto čemu divit, že stále více přibývá nezdravě obézních dětí, které se potýkají s celou řadou dalších nejen zdravotních, ale především psychických problémů. Začíná to astmatem, bolestmi kloubů, a končí to osvobozením od tělesné výchovy. I ten nejmenší pohyb je však pro lidské tělo – zvláště v dětském věku opravdu velmi potřebný. Pokud tedy nechcete mít ze svého zlatíčka Míšu Kuličku, dopřejte mu originální vánoční dárek – trampolínu!

Na kolik mě pořízení trampolíny vyjde?
Ceny trampolín se liší v závislosti na jejich rozměrech a příslušenství. Pokud se má stát trampolína součástí dětského pokoje, počítejte s investicí ve výši cca 700 Kč, chcete-li umístit trampolínu na zahradu, na které se vyblázní široký okruh dětí z okolí i dospělých přátel, připravte si asi 7000 Kč. Pro nejmenší děti doporučujeme trampolíny s ochrannou sítí, které zabraňují pádům a s nimi souvisejících zranění. Dítko se od ochranné sítě odrazí a vy nebudete muset foukat rozbité koleno nebo odřený loket. Dětské trampolíny jsou tedy maximálně komfortní a především bezpečné.

Příslušenství k trampolínám pro ještě lepší zábavu
Ke každé trampolíně můžete navíc dokoupit kompatibilní schůdky, které zvláště malým dětem usnadňují přístup na skákací plochu. Dále lze dokoupit ochranný lem na pružiny trampolíny, který oceníte zvláště při pádu na okraj skákací plochy. Ke každé trampolíně lze samozřejmě dokoupit také ochrannou síť nebo přístřešek vhodný zvláště pro venkovní použití.

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..