Znáte manduku?

Nošení miminek usnadňuje jejich adaptaci na vnější podmínky a posiluje vzájemné pouto mezi rodiči a dítětem. Víte to a hledáte způsob, jak být s vaším děťátkem co nejvíce v kontaktu. Některé maminky volí pro nošení dětí vázací šátky, ale ne pro každé dítě jsou vhodné. Řešení je jednoduché: pořiďte si manduku.

Manduka patří bezesporu mezi nejoblíbenější ergonomická nosítka. Používají se prakticky od narození dítěte (od váhy 3,50 kg) a lze jej využívat až do doby, kdy váha dítěte dosáhne 20 kg. Byla vyvinuta v Německu za spolupráce fyzioterapeutů a lékařů a patří díky tomu mezi nosítka skutečně bezpečná. Navíc díky pozici dítěte umístěného uvnitř manduky je zajištěno takové postavení končetin, které je prospěšné pro vývoj dětských kyčlí.

Vzhledem k důmyslnému konstrukčnímu řešení můžete v manduce nosit dítě nejen na břiše, ale také na zádech a dokonce i na boku. Ramenní popruhy jsou polstrované a tudíž příjemné a spolu s bederním pásem usnadní rozložení váhy dítěte mezi žebra, záda a ramena a zajistí tak komfort při nošení. Délku ramenních popruhů lze snadno upravit, čímž se nosítko velice dobře a rychle dokáže přizpůsobit osobě, která ji nese. Je tak vhodná pro lidi rozdílného vzrůstu i konstituce.

Manduka se vyrábí z přírodních materiálů, jakými je směs konopí a biobavlny a 100% bavlna v bio kvalitě je použita na celou vnitřní část manduky. Je barvena netoxickými barvami a obávat se nemusíte ani niklu na zipech či patentech, neboť jej neobsahují.

Toto nosítko v podstatě imituje nosící šátky, avšak má něco navíc. Svou pevnou látkou obepíná tělíčko dítěte a celkově respektuje požadavek na polohu dítěte včetně odpovídající a dostatečné fixace jeho hlavičky. Polstrování manduky je měkké, takže dítě nemůže utrpět žádné otlaky. Je zpracována v souladu s Evropskou normou a odpovídá požadavkům přísným požadavkům na bezpečné nošení. Můžete si vybrat z celé řady barevných provedení a chcete-li být originální, můžete si zakoupit také některou z manduk, které se vyrábí v limitovaných edicích.Zanechat odpověď

Autorská práva © 2012 Spokojená rodina · Všechna práva vyhrazena · Navrhl Theme Junkie
Běží na WordPress