Příčiny problémů s erekcí a jejich řešení

geralt / Pixabay

V dnešní uspěchané době se spousta problémů, které dříve postihovali jenom starší muže, začíná týkat i mladších generací. Jedním z takových problémů, představujících velmi ožehavé téma, je problém s erekcí. Pojďme se spolu podívat, jaké jsou její příčiny a jaké jsou možnosti jejího řešení.

Životní styl jako kámen úrazu

Velmi častou příčinou problémů s erekcí bývá náš životní styl. V této hektické době na nás ze všech stran působí tlak – tlak na to být dokonalým partnerem, rodičem a hlavně tlak na to být dokonalým a výkonným pracovníkem s věhlasnou kariérou. Nedosahuje-li člověk takových výsledků a nevyhovuje-li požadavkům okolí, může na něj dopadnout deprese a úzkost. Pokud jsme takovým tlakům a stresu vystaveni dlouhodobě, má to neblahý vliv nejen na naši psychiku, ale právě i na erekci.

Nedostatek pohybu a nezdravý jídelníček

Další příčinou mužské erekce je špatná životospráva, která velmi úzce souvisí s předchozím bodem. V případě, že se náš jídelníček skládá z nezdravých chuťovek a že jediným naším pohybem je cesta k ledničce, dostavuje se nadváha a problém s erekcí.

Civilizační nemoci

V neposlední řadě je potřeba upozornit na další možnou příčinu, kterou jsou civilizační nemoci. Mezi ty patří například cukrovka (diabetes), která může poškodit nervy a topořivou tkáň, což může znamenat snížení citlivosti penisu. Dále je potřeba varovat i před rakovinou prostaty a tlustého střeva, metabolickým syndromem, kardiovaskulárními onemocněními, vysokým krevním tlakem či nervovými onemocněními (roztroušená skleróza, poranění míchy). Všechny tyto nemoci mohou ovlivnit vaši erekci a mohou mít neblahý vliv na váš sexuální život.

Možné řešení

Problémy s erekcí je třeba předcházet preventivně. To znamená volit zdravější jídelníček, pohyb a klidnější životní styl tak, abyste nebyli vystaveni přílišnému nezdravému stresu. Jestliže vás však problémy s erekcí již trápí, máte několik možností. Vaším možným řešením může být Kamagra (prodej), dále pak můžete volit mezi léky na předpis, mini-invazivní léčbou, vakuovou pumpou, operací nebo nejoblíbenější formou, kterou představují doplňky stravy a bylinky.Zanechat odpověď

Autorská práva © 2016 Spokojená rodina · Všechna práva vyhrazena · Navrhl Theme Junkie
Běží na WordPress