Kvalitní výživa vašeho zlatíčka

4Narození dítěte je pro každou maminku tím nejvzácnějším a zároveň nejkouzelnějším okamžikem celého života. Příchod nového človíčka do rodiny je však často doprovázen také mnohými obavami, které se během prvních pár dnů v drtivé většině rozplynou a ukážou jako zbytečné a neopodstatněné. Každé dítko potřebuje kvalitní a dostatečnou výživu, kterou mu může dát během prvních několika měsíců (někdy i let) pouze jeho maminka. Během vývoje se však nároky na výživu dítka zvyšují a maminky sahají po příkrmech a kašičkách. Jedním z nejoblíbenějších výživových produktů jsou produkty značky Nutrilon, které doporučuje řada samotných maminek i dětských pediatrů.

Nutrilon – nejoblíbenější značka pediatrů

Mléka a mléčné kaše této značky prošly za posledních 15 let více, než 30 klinickými studiemi, které potvrdily jejich prospěšnost a přítomnost speciálních probiotik, které jsou dítku standardně dodávány prostřednictvím mateřského mléka. Pro své jedinečné vlastnosti doporučuje kaše a mléka Nutrilon velká spousta českých i zahraničních pediatrů.

Mléčné kaše, které zasytí

Pokud máte doma malého hladovce, sáhněte po mléčných rýžích. Trpí-li vaše dítko mléčnou intolerancí, nabízí se alternativa ve formě nemléčné kaše. Speciální dětské kašičky dítko zasytí a dodají mu potřebné vitamíny, které jsou pro jeho budoucí zdravý vývoj nezbytné. Dětské kaše a příkrmy je možno vybírat z celé řady produktů, příchutí a typů. Vybrat svému zlatíčku můžete vanilkovou, broskvovou, banánovou, jahodovou nebo kakaovou mléčnou kaši, nebo speciální druhy s jižním ovocem, černým rybízem, či piškoty. Takovou dobrůtkou váš drobeček určitě nepohrne.

Na závěr však musíme podotknout, že žádná kaše ani sebekvalitnější mléko nemůže nahradit mléko mateřské, díky kterému dostává dítě to nejcennější, co mu může maminka dát.Zanechat odpověď

Autorská práva © 2013 Spokojená rodina · Všechna práva vyhrazena · Navrhl Theme Junkie
Běží na WordPress