Kšandy: původně spodní prádlo

Kšandy: původně spodní prádlo

Kšandy: původně spodní prádlo

Kšandy patří odpradávna do součástí pánského šatníku. Ne vždy je ale džentlmeni nosili tak, jak je nosí dnes. Kšandy, nebo také šle se tak časem proměnily v módní doplněk, který by neměl chybět v šatníku žádného džentlmena. Jak to ale s kšandami doopravdy je?

Šle a jak šel čas

První kšandy spatřily světlo světa ve Francii, a to už během 18.století. Tehdy se sice jednalo jen o stužky, které byly připevněny ke kalhotám ale i tak už to byl první náznak. V této době se také kšandy považovaly za spodní prádlo. Tomu je ale konec.

Ačkoliv kšandy během začátku 20.století nebyly tolik populární, své místo si díky celebritám ze zlatého plátna vydobyly a si udržely až dodnes. Dnes jsou kšandy považovány jak za součást formálního oblékání, jako například svatby či plesy ale také módní doplněk, který můžete každý den vidět v ulicích.

Jak nosit kšandy?

Jak nosit kšandy?

Jak nosit kšandy?

Kšandy můžete zkombinovat s vaší oblíbenou košilí v případě, že se chystáte na formální příležitost. Pokud plánujete piknik s přáteli, nebojte se kšandy zkombinovat s vaším oblíbeným bílým tričkem který má větší výstřih nebo klidně i chlapeckým topem. Móda totiž nemá žádná pravidla, a tak se můžete nechat unést fantazií dle vašeho přání.

Ačkoliv móda sice nemá žádná pravidla, jedno nošení kšand má – nikdy nekombinujte kšandy spolu s opaskem. Nejenže to prakticky nedává smyl ale také to ani moc nelahodí z vizuálního hlediska.

Jak vybrat ty správné kšandy?

Pokud žádné kšandy nevlastní, ty první kšandy byste měli vybírat pozorně. Na co se zaměřit? Určitě si projděte váš šatník, a to především barvy, které ve vašem šatníku naleznete. Pro začátek se můžete inspirovat neutrálními barvami jako černá, hnědá nebo tmavě modrá. Troufáte si odvážit se? Červené kšandy jsou to, co hledáte. Skvěle doplní nejednu bílou košili a přilákají pohled všech žen. A o to přeci jde, nebo ne?

Kde koupit kvalitní kšandy?

Nákup kšand nebyl nikdy jednodušší. Inspirujte se širokou nabídkou kšand na e-shopu Trendhim, který nejenže nabízí doručení všeho zboží ZDARMA ale také nabízí bezplatnou možnost vrácení zboží a zákaznickou podporu v případě, že potřebujete s výběrem pomoct. Tak na co čekáte?

Autor:

Trendhim
InstagramZanechat odpověď

Autorská práva © 2017 Spokojená rodina · Všechna práva vyhrazena · Navrhl Theme Junkie
Běží na WordPress