Kostky, káry, květiny. To jsou vzory, které letí

Kostky, káry, květiny. To jsou vzory, které letí

Kostky, káry, květiny. To jsou vzory, které letí

Plánujete strávit víkend nakupováním? Pak jistě oceníte rady a tipy na trendy, které aktuálně letí. V současné době naleznete v obchodech hromadu oblečení, které byste si koupili s velkou radostí a nadšením. Otázkou je, jestli to, co byste si koupili, je aktuálně v módě. Přece jen na pultech obchodů naleznete nejen módní hity, ale také basic kousky nebo kousky, které obchod nestihl v minulé sezoně prodat. Je tedy dobré jít do obchodu s vědomím, co je aktuálně moderní a in. A s tím vám poradíme.

Při nakupování oblečení dejte přednost barvám a vzorům. Černá, bílá, šedá nebo jiné neutrální tóny barev nechejte raději na poličkách či na ramínkách, dejte přednost královsky modré barvě, červené nebo hořčicově žluté barvě, která je nyní in. Kromě barev vsaďte na zmiňované vzory. Ze všech vzorů světa se dají vypíchnout tři vzory, jež by aktuálně měly zdobit váš šatník.

Kostky

Kostky, kostky, kostičky. To je vzor, na který mnohé ženy nedají dopustit. V současné době jsou oblíbené zejména kostkované šaty, které se kombinují s pohodlnými jednobarevnými punčochami a polobotkami. Mnohé ženy nedají dopustit na kostkované halenky s odhalenými rameny, což je trend, bez kterého se neobejdete zejména teplých dnech.

Pozornost by se měla věnovat i kostkovaným kabelkám. Kostkované kabelky perfektně ladí k elegantním lookům, jako jsou kombinace úzkých sukní a halenek či vypasované košile a kalhoty.

Květiny

Květiny jsou vzor, který jsme si oblíbili poměrně nedávno. Ze začátku se objevovaly jenom zřídkakdy na málokterých kouscích oblečení, dnes jsou součástí každého kousku oděvu. A nejen oděvu, ale také obuvi.

Káry

Opět se nám dostaly do módy i káry, konkrétně na krásných kostýmcích a sukních. Káry jsou hitem sedmdesátých let a jsou důkazem, že se retro opět vrátilo a že opět ovládlo módní svět.Zanechat odpověď

Autorská práva © 2018 Spokojená rodina · Všechna práva vyhrazena · Navrhl Theme Junkie
Běží na WordPress